Результати акції "Найактивніший користувач!"(Січень-2020) від нашого сайту.

Ми підвели підсумки за січень нашої постійної акції "Найактивніший користувач".

Результати січня:

= перше місце у kozub91 (25 гривень)*
= друге місце detki3m (23 гривні)
= на третьому місці nataljaivanovn (21 гривня)
= на четвертому місці 79s (20 гривень)
= на п'ятому місці tetyana123 (11 гривень).

Від щирого серця вітаємо переможців і бажаємо їм удачі і успіхів у житті. Слідкуйте за електронною поштою, ми з вами обов'язково зв'яжемося. Бажаємо всім удачі!

*Так як користувач kozub91 не прислухався до прохань модератора, частина його призової суми розподілена між іншими користувачами.

* На майбутнє: при некоректному заповненні інформації про акції та введення редакції в оману тощо з користувача будуть зніматися бали, аж до відсторонення від участі в нашому конкурсі.

-=-

Результаты акции "Самый активный пользователь!" (январь-2020) от нашего сайта

Мы подвели итоги за январь нашей постоянной акции «Самый активный пользователь».
Результаты января:

= первое место у kozub91 (25 гривен)*
= второе место detki3m (23 гривны)
= на третьем месте nataljaivanovn (21 гривна)
= на четвертом месте 79s (20 гривен)
= на пятом месте tetyana123 (11 гривен)

От всей души поздравляем победителей и желаем им удачи и успехов в жизни. Следите за электронной почтой, мы с вами обязательно свяжемся. Желаем всем удачи!

*Так как пользователь kozub91 не прислушивался к просьбам модератора, часть его призовой суммы распределена между другими пользователями.

*На будущее: при некорректном заполнении информации об акциях и введении редакции в заблуждение и пр. с пользователя будут сниматься баллы, вплоть до отстранения от участия в нашем конкурсе.

Наверх

Робота порталу тимчасово припинена

У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

Работа портала временно приостановлена

В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.