Акція Shell - щотижневий розіграш подорожей до Європи!

Акція Shell - щотижневий розіграш подорожей до Європи!
Срок проведения акции:
С 17 мая по 11 сентября 2016

Розіграші подорожей до Європи, а також інших призів в акції Shell тривають, стежити з результатами можна на сайті акціїї в меню "Переможці".  Перевірити чи доля вам посміхнулась, можливо шляхом введення зареєстрованого до участі в акції коду у вікно пошуку переможців.

Сім сертифікатів на подорож з сімнадцяти вже розіграно, але на вас чекають ще 10 сертифікатів на мандрівку до Європи, знижки на пальне від Shell та знижки на мандрівки від TUI, SMART-бали, приємні сувеніри та багато інших призів. 

Наверх

Робота порталу тимчасово припинена

У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

Работа портала временно приостановлена

В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.