Визначено переможця акції Visa "Маленькі перемоги" - власника призового Renault Duster!

Визначено переможця акції Visa "Маленькі перемоги" - власника призового Renault Duster!
Срок проведения акции:
С 7 декабря 2015 по 7 февраля 2016

В Україні завершилася національна маркетингова кампанія #маленькіперемоги з Visa ведуть до великого подарунка! для держателів карток Visa.

Участь в кампанії могли взяти всі українці, незалежно від того, клієнтом якого банка вони є. Для цього необхідно було розраховуватися за регулярні покупки карткою Visa та реєструвати чеки на сайті www.visa.com.ua. Таким чином кожний мав шанс виграти грандіозний приз від Visa – автомобіль Renault Duster.

В цілому за весь період з 7 грудня 2015 по 7 лютого 2016 р. в акції взяли участь більше 24 000 унікальних держателів карток Visa, які зареєстрували для участі врозіграші автомобіля Renault Duster більше 265 000 транзакцій.

Середня кількість транзакцій по одній картці Visa, які були зареєстровані для участі в кампанії#маленькіперемоги, – 11, при цьому рекордна кількість транзакцій по одній картці Visa склала 428 транзакції. Середня сума по чеку – близько 310 грн.

Переможцем  Акції стала  Губа Ірина Владиславівна!

Вітаємо!

 

Наверх

Робота порталу тимчасово припинена

У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

Работа портала временно приостановлена

В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.