FAQ

Часті питання:

    Як зареєструватись на сайті PROACTIONS.com.ua?
    Як додавати акції на сайт?
    Я знайшов(а) помилку в описі акції, як можна про це повідомити?
    Як завантажити призи?
    Чому у мене не ставляться "плюси"?
    У профілі у мене стоїть статус [новачок] , коли він пройде?
    Як завантажити аватару і змінити свої дані, що відображаються в профілі?
    Як можна відписатися від сповіщень на пошту?
    Як додати акцію в обране?
    Як користуватися пошуком?
    Як подивитися всі акції проводяться брендом?
    Як змінити статус у профілі?
    Як змінити пароль на сайті?

1. Як зареєструватись на сайті PROACTIONS.com.ua?

Для реєстрації на сайті необхідно заповнити форму — http://proactions.com.ua / ~signup/. Після відправки даних форми на вказаний Вами ящик електронної пошти прийде повідомлення з посиланням Для активації облікового запису. Перейшовши за цим посиланням ви зможете почати користуватися своїм аккаунтом.
2. Як додавати акції на сайт?

Додати акцію на сайт можна скориставшись кнопкою в шапці сайту - «Додати акцію». Після заповнення всіх полів форми, інформація відправляється на модерацію і, в разі схвалення, з'являється на сайті.3. Я знайшов(а) помилку в описі акції, як можна про це повідомити?

Для відправки повідомлення про помилку ви можете скористатися вбудованим функціонал, для цього виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter, в вылетевшем віконці заповніть поле "Коментар", описавши знайдену помилку і натисніть "Відправити". Або надішліть повідомлення про помилку через форму "Зворотній зв'язок".

4. Як завантажити призи?

Для додавання призів скористайтеся формою "Додати приз" . У формі вбийте назва акції або бренду, в якій був отриманий приз і виберіть з випадаючого списку потрібну акцію, якщо дана акція є на сайті, впишіть назву, завантажте приз і натисніть "Відправити".5. Чому у мене не ставляться "плюси"?

Можливість ставити "плюси" з'являється при досягненні рейтингу 10+.
6. У профілі у мене стоїть статус [новачок] , коли він пройде?

Статус [новачок] пропадає при досягненні рейтингу 50+.
7. Як завантажити аватару і змінити свої дані, що відображаються в профілі?

Для завантаження / зміни аватари та інших даних, необхідно зайти в ваш профіль і перейти у вкладку "змінити профіль", праворуч від нікнейма.8. Як можна відписатися від сповіщень на пошту?

Дізнатися і відписатися від будь-якої спільноти, які можуть приходити до вас на пошту, можна перейшовши з вашого профілю у вкладку "налаштування", праворуч від нікнейму.9. Як додати акцію в обране?

Для додавання акції в обране, необхідно зайти в акцію і клікнути на зірочку, яка знаходиться правіше і трохи вище назви акції.10. Як користуватися пошуком?

Пошук працює по бренду, назві акції, опису, яке йде зовні. При пошуку по бренду, бренд можна вибрати з випадаючого списку, який з'являється при появі перших букв в рядку пошуку.11. Як подивитися всі акції проводяться брендом?

Для цього можна скористатися пошуком, розділом "Бренди", або клікнути на міні-іконку організатора акції.12. Як змінити статус у профілі?

Щоб змінити статус, необхідно в правому блоці - меню користувача - клікнути по напису "змінити статус" , ввести потрібний текст і натиснути "Зберегти".13. Як змінити пароль на сайті?

Змінити пароль від облікового запису на PROACTIONS.com.ua можна перейшовши в профіль - http://proactions.com.ua / ~ і клікнувши по посиланню "змінити пароль".

-*-

Часто задаваемые вопросы:

 1. Как зарегистирироваться на сайте PROACTIONS.com.ua?
 2. Как добавлять акции на сайт?
 3. Я нашел(а) ошибку в описании акции, как можно об этом сообщить?
 4. Как загрузить призы?
 5. Почему у меня не ставятся "плюсы"?
 6. В профиле у меня стоит статус [новичок], когда он пройдет?
 7. Как загрузить аватару и изменить свои данные, отображаемые в профиле?
 8. Как можно отписаться от оповещений на почту?
 9. Как добавить акцию в избранное?
 10. Как пользоваться поиском?
 11. Как посмотреть все акции проводимые брендом?
 12. Как изменить статус в профиле?
 13. Как изменить пароль на сайте?

1. Как зарегистирироваться на сайте PROACTIONS.com.ua?

Для регистрации на сайте необходимо заполнить форму — http://proactions.com.ua/~signup/. После отправки данных формы на указанный вами ящик электронной почты придет сообщение со ссылкой для активации аккаунта. Перейдя по этой ссылке вы сможете начать пользоваться своим аккаунтом.

2. Как добавлять акции на сайт?

Добавить акцию на сайт можно воспользовавшись кнопкой в шапке сайта - «Добавить акцию». После заполнения всех полей формы, информация отправляется на модерацию и, в случае одобрения, появляется на сайте.

3. Я нашел(а) ошибку в описании акции, как можно об этом сообщить?

Для отправки сообщения об ошибке вы можете воспользоваться встроенным функционал, для этого выделите текст и нажмите Ctrl+Enter, в вылетевшем окошке заполните поле "Комментарий", описав найденную ошибку и нажмите "Отправить". Либо отправьте сообщение об ошибке через форму «Обратная связь».

4. Как загрузить призы?

Для добавления призов воспользуйтесь формой "Добавить приз" . В форме вбейте название акции или бренда, в которой был получен приз и выберите из выпадающего списка нужную акцию, если данная акция есть на сайте, впишите название, загрузите приз и нажмите "Отправить".

5. Почему у меня не ставятся "плюсы"?

Возможность ставить "плюсы" появляется при достижении рейтинга 10+.

6. В профиле у меня стоит статус [новичок], когда он пройдет?

Статус [новичок] пропадает при достижении рейтинга 50+.

7. Как загрузить аватару и изменить свои данные, отображаемые в профиле?

Для загрузки/изменения аватары и других данных, необходимо зайти в ваш профиль и перейти во вкладку "изменить профиль", справа от никнейма.

8. Как можно отписаться от оповещений на почту?

Узнать и отписаться от каких-либо оповещениях, которые могут приходить к вам на почту, можно перейдя из вашего профиля во вкладку "настройки", справа от никнейма.

9. Как добавить акцию в избранное?

Для добавления акции в избранное, необходимо зайти в акцию и кликнуть на звездочку, которая находится правее и чуть выше названия акции.

10. Как пользоваться поиском?

Поиск работает по бренду, названию акции, описанию, которое идет снаружи. При поиске по бренду, бренд можно выбрать из выпадающего списка, который появляется при появлении первых букв в строке поиска.

11. Как посмотреть все акции проводимые брендом?

Для этого можно воспользоваться поиском, разделом "Бренды", либо кликнуть на мини-иконку организатора акции.

12. Как изменить статус в профиле?

Чтобы изменить статус, необходимо в правом блоке - меню пользователя - кликнуть по надписи "изменить статус" , ввести нужный текст и нажать "Сохранить".

13. Как изменить пароль на сайте?

Изменить пароль от аккаунта на PROACTIONS.com.ua можно перейдя в профиль - http://proactions.com.ua/~ и кликнув по ссылке "изменить пароль".

 

Наверх

Робота порталу тимчасово припинена

У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

Работа портала временно приостановлена

В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.