Акции / Животные, Растения / Purina / Акция Purina Україна: Щасливий кіт

Акция Purina: Акция Purina Україна: Щасливий кіт

С 8 августа по 4 сентября 2016
Акция завершилась
Акция Корма для котів «Purina» (Пурина) Акция Purina Україна: Щасливий кіт

Призы:

5.1. Призовий фонд Рекламної Акції формується Організатором за рахунок коштів Організатора та складається з:

- набір місячного запасу1 сухого та вологого корму для котів, що випускається під ТМ «Friskies» (а саме: Friskies® (Фріскіс). З куркою та доданими овочами. Сухий повнораціонний корм для дорослих котів. 300гр упаковка.

Friskies® (Фріскіс). З лососем та доданими овочами. Сухий повнораціонний корм для дорослих котів. 300гр упаковка.

Friskies® (Фріскіс). З м’ясом, куркою та доданою печінкою. Сухий повнораціонний корм для дорослих котів. 300 гр упаковка.

Friskies® (Фріскіс). З лососем та доданими овочами. Сухий повнораціонний корм для стерилізованих кішок та кастрованих котів. 270 гр упаковка.

Friskies® Hairball (Фріскіс Хеабол). З куркою та овочами. Сухий повнораціонний корм для дорослих котів, для попередження утворення кульок шерсті у травному тракті. 270 гр упаковка.

Friskies® (Фріскіс). З куркою. Шматочки у підливці. Консервований порційний повнораціонний корм для дорослих котів. 100 гр пакет., у кількості 4 (чотири) набори (для надання Переможцям Акції, які були визначені за результатами відповідного тижня проведення Акції в порядку, передбаченому розділом 6 цих Правил);

– Головний приз (для надання Головному переможцеві Акції) - «Інтерактивна камера Petcube» - камера з алюмінієвим корпусом розміром 1 із розрахунку 50 гр. на день сухого корму для котів в поєднанні з 100 гр. на день вологого корму для котів згідно рекомендацій щодо годування дорослих котів. 10x10x10 см, з кутом огляду 138 °, знімає відео HD-якості (720p), в кількості одна шт.

Участие в акции:

4.1. Для участі в Акції Учаснику необхідно:

4.1.1. Перейти на Сайт http://friskies.kidstaff.com.ua та ознайомитися з Офіційними правилами проведення Акції.

4.1.2 Учасник повинен взяти участь в онлайн-грі «Знайди кота», яка полягає в тому, щоб рухаючись з кімнати до кімнати та пересуваючи предмети, знайти кота. Гра розміщена на Сайті http://friskies.kidstaff.com.ua.

4.1.3. У випадку, якщо участь у грі була успішною та Учасник знайшов кота, Учасник має авторизуватися у Соціальній мережі (facebook.com та/або vk.com) та розмістити запис на своїй сторінці з результатом гри, що генерується автоматично. Авторизація Учасника у Соціальній мережі та розміщення запису здійснюється шляхом вибору Учасником на Сайті значка відповідної Соціальної мережі.

4.2. Дані Учасника, який виконав усі умови п. 4.1. цих Правил, автоматично заносяться до переліку Учасників Акції. Усі Учасники Акції, які успішно пройшли гру та поділилися результатом на своїй сторінці у Соціальній мережі мають шанс виграти один з призів Акції.

Purina С 8 августа по 4 сентября 2016 Акция завершилась +1 1277 1
1

Комментарий


 • Алекс 26.08.2016 14:17
  Обалдеть, какую штуку придумали. Эта камера с лазером, чтобы дистанционно играть с котом.
  А так бы и не узнал...
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.

   Похожие акции

   показать все
   Наверх