Акции / Животные, Растения / Purina / Акції розіграш PURINA світ очима кота

Акция Purina: Акції розіграш PURINA світ очима кота

С 14 августа 2017 по 29 января 2018
Акция завершилась
Акция Корма для котів «Purina» (Пурина) Акції розіграш PURINA світ очима кота
0 800 50 09 50

Ми пропонуємо вам взяти участь у грі*, яка відображає життя кота його ж очима, та показує як сильно його активність пов‘язана з харчуванням.

На вас чекає дивовижна гра* і можливість виграти* для свого котика смачні та корисні заохочення*. Грайте*, виконуйте умови акції* та беріть участь у розіграші*!

Знайди корм
у всіх 4-х кімнатах

Авторизуйся

Отримай можливість
виграти заохочення*

4.1. Фонд Заохочень Акції складається з:

4.1.1. Заохочень, що надаються за результатами Розіграшів, а саме:

4.1.1.1. брендовані миски з логотипом ТМ «Cat Chow» для котів (матеріал: пластик бежево-жовтого кольору з металевою вставкою, діаметр 10 см., висота - 5 см.) загальною кількістю 10 шт.;

4.1.1.2. брендовані іграшки для котів кібл роли з логотипом ТМ «Cat Chow» , матеріал: пластик, загальною кількістю 20 шт;

4.1.1.3. корм для котів ТМ «Cat Chow» (корм для котів «Cat Chow»® (КЕТ ЧАУ). з індичкою, сухий повнораціонний корм для дорослих котів з формулою потрійної дії, маса однієї упаковки – 400г) загальною кількістю 16 упаковок;

4.1.1.4. брендовані сумки з логотипом ТМ «Cat Chow», висотою 36 см, шириною 30 см, матеріал: мішковина та коттон, загальною кількістю 10 шт.

4.1.2. Головного Заохочення: корм для котів ТМ «Cat Chow» (корм для котів «Cat Chow»® (КЕТ ЧАУ). з індичкою, сухий повнораціонний корм для дорослих котів з формулою потрійної дії), вагою 15 кг кожна упаковка, загальною кількістю 4 упаковки (по одній упаковці для кожного Головного переможця Акції, загальна кількість Головних переможців – 4 особи).

Purina С 14 августа 2017 по 29 января 2018 Акция завершилась +1 1832 1

Призы пользователей

показать все добавить приз
1

Комментарий


 • 27.08.2017 16:59
  Я тебе люблю кішка. Я спободається бережи кішка
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.