Акции / Услуги / Selfie Brand / Акция Selfie Brand: Зроби селфі з улюбленим брендом та виграй 1000 грн

Акция Selfie Brand: Акция Selfie Brand: Зроби селфі з улюбленим брендом та виграй 1000 грн

С 15 июля по 26 августа 2017
Акция завершилась
Акция «Selfie Brand» Акция Selfie Brand: Зроби селфі з улюбленим брендом та виграй 1000 грн

Призы:

6.1. Подарунки Акції:
6.1.1. Подарунок за Перше місце: Один Сертифікат на 1000 гривень від магазину «Розетка» або від магазину «Сільпо», який дає право переможцю Акції обміняти сертифікат на будь-яку продукцію даних магазинів у суммі 1000 гривень;
6.1.2. Подарунок за Друге місце: Один Сертифікат на 400 гривень від магазину «Розетка» або від магазину «Сільпо», який дає право переможцю Акції обміняти сертифікат на будь-яку продукцію даних магазинів у суммі 400 гривень;
6.1.3. Подарунок за Третє місце: Один Сертифікат на 200 гривень від магазину «Розетка» або від магазину «Сільпо», який дає право переможцю Акції обміняти сертифікат на будь-яку продукцію даних магазинів у суммі 200 гривень;
6.1.4. Подарунок Один Сертифікат на 100 гривень від магазину «Розетка» або від магазину «Сільпо», який дає право переможцю Акції обміняти сертифікат на будь-яку продукцію даних магазинів у суммі 100 гривень отримають десять учасників Акції які будуть визначені шляхом випадкового вибору за допомогою сайту https://www.random.org;

Участие в акции:

3.1. Для того щоб взяти участь у Акції Учасник має відповідати вимогам викладеним у 4 розділі цих правил, вимоги до фотографії для участі в акції визначені у 5 розділі даних правил.
3.2. Для того щоб взяти участь в Акції необхідно в період проведення акції виконати одну із дій:
• Сфотографувати себе (своїх друзів, свою дитину, себе з друзями) з логотипом чи назвою* будь-якої зареєстрованої торгової марки в Україні ( * - означає, що назву можете написати самі якимось оригінальним способом).
• Сфотографувати себе (своїх друзів, свою дитину, себе з друзями) з продукцією будь-якої зареєстрованої торгової марки в Україні.
3.3. Зайти на сайт, що знаходиться за адресою: http://selfiebrand.com
3.4. Пройти реєстрацію на сайті, вибрати Акцію «Зроби селфі з улюбленим брендом та виграй 1000 грн» та завантажити фотографію.
3.5. Після успішного завантаження знайти свою фотографію в «Лента селфи», відкрити її, «Поділитися» своїм фото в одній із соціальних мереж на вибір: «Вконтакті», «Фейсбук», «Інстаграм», «Однокласники», «Твіттер».
3.6. При реєстрації на сайті вказати достовірні дані: ім’я прізвище, номер діючого мобільного телефону, електронну адресу.
3.7. Забезпечити можливість отримання SMS-повідомлень та вхідних дзвінків на номер мобільного телефону, який був вказаний під час реєстрації на Сайті Акції.

Selfie Brand С 15 июля по 26 августа 2017 Акция завершилась +1 412 3
3

Комментария


 • 20.07.2017 18:31
  +1
  Будет магазин купила продукты через фото я хочу получить 1000 грг сертификат Богу и Слава
 • 30.07.2017 22:29
  +1
  Супер і будь ласка люди за тобою магазин купила продукти різна фото і буде приз 1000 гривен вигравай вірно
 • 31.07.2017 18:31
  Денежные призы - это всегда актуально! Спасибо, что опубликовали акцию)
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.