Акции / ТВ, Радио / Наше радио / Музична Подія Року у твоєму місті

Акция Наше радио: Музична Подія Року у твоєму місті

С 2 по 27 сентября 2013
Акция завершилась
Акция «Наше радио» Музична Подія Року у твоєму місті

Найважливіша музична подія року! Улюблений гурт мільйонів українців «Воплі Відоплясова» вперше за сім років випускає новий альбом! І, з цієї нагоди, вирушає у всеукраїнський тур «Чудовий світ»! Наше Радіо та пиво “Львівське” не можуть лишатися осторонь, а тому дарують унікальну можливість заВВітати до «Чудового світу»!

Правила проведения:
З 2 по 27 вересня в ефірі Нашого Радіо!

Тричі на день (з 10:00 до 11:00, з 13:00 до 14:00, з 17:00 до 18:00) слухай уважно ефір та лови пісні гурту «Воплі Відоплясова» і дзвони до нашої студії.

Якщо ти будеш першим – 2 квитки на концерт «Воплі Відоплясова» у твоєму місті та ящик пива Львівське 1715 для тебе та друзів стануть твоїми!

Якщо ж вам не пощастить першим зателефонувати до нашого ефіру – не засмучуйтесь. Приєднатися до музичної події року можна й у інший спосіб. Достатньо придбати пиво «Львівське 1715» в акційних пляшках, знайти під кришкою унікальний код та надіслати sms-повідомлення з текстом коду на короткий телефонний номер 5252 або зареєструвати код на сайті www.lvivske.com.

Акція проходить з 15 вересня по 15 жовтня 2013 року на всій території України. Детальніше з умовами акції можна ознайомитись за посиланням - Акція Львівське 1715 - «ЗаВВітай у Чудовий світ»
Нашли ошибку? Выделите, Ctrl+Enter
Наше радио С 2 по 27 сентября 2013 Акция завершилась 65
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.

   Похожие акции

   показать все
   Наверх