Акция Наше радио: Канікули для всієї родини!

С 18 июля по 12 августа 2016
Акция завершилась
Акция  «Наше радио» Канікули для всієї родини!

Акція полягає в тому, що в період її проведення слухачам радіостанції «Наше Радіо» (далі Учасникам) пропонується виграти відпочинок всією сім’єю (мама, тато, діти).

Призи:

6.1. Головний подарунок – відпочинок для всієї родини (батьки та діти) на курорті Буковель протягом семи календарних днів.

6.2. Набори для відпочинку від ТМ Viburcol.

Участь в акції:

4. Умови і порядок участі

4.1. Учасники реєструються для участі в акції, надсилаючи SMS із словом Канікули та іменами своїх всіх дітей на номер 7610. Ведучій випадковим чином обирає учасника, якому телефонує в прямому ефірі та задає питання на тему пакування валізи на відпочинок (протягом 30 сек., ведучий називає предмети/речі, які кладуться до валізи). Задача учасника, дати більшу кількість правильних відповідей, стосовно необхідності таких речей /предметів в валізі та на відпочинку, допускається три помилкові відповіді. Учасник, який справився з завданням, отримує подарунок від ТМ Viburcol, та становиться учасником розіграшу путівки для всієї родини. Наступного дня грає новий учасник, якого обрали випадковим чином серед учасників надіславши смс. Фінальний розіграш проводиться в останній день проведення акції, 12 серпня, серед всіх учасників, що дійшли до фіналу. Переможця визначить зірковий гість в ефірі ранкового шоу «Динамики» шляхом лототрону.

4.2. З одного номера можна відправити лише одне SMS. Sms-порталом буде прийнято SMS, яке було відправлено першим. Решта SMS, відправлені з того ж номера, брати участі в розіграші не будуть.

5. Визначення переможця Акції

5.1 Ім’я Переможця Акції оголошуються безпосередньо в ефірі радіостанції «Наше Радіо» під час проведення розіграшу. Рішення про Переможця Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.

Наше радио С 18 июля по 12 августа 2016 Акция завершилась +2 595
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
      Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
      информация опубликована с целью ознакомления.
      Наверх