Акции / ТВ, Радио / Хіт FM / На концерт Стінга в Нью-Йорк!

Акция Хіт FM: На концерт Стінга в Нью-Йорк!

С 22 апреля по 25 мая 2016
Акция завершилась
Акция «Хіт FM» На концерт Стінга в Нью-Йорк!

Потрапити на концерт Стінга – це мрія!

Потрапити на концерт Стінга у Нью-Йорку – це нездійсненна мрія... До сьогодні! Бо просто зараз – завдяки нашому ексклюзивному Партнеру: Авіакомпанії Delta Air Lines – ви маєте шанс виграти поїздку на двох на концерт Стінга до Нью-Йорку!

Приз:

Подорож на концерт Стінга у Нью-Йорку 27 червня у концертному залі Madison Square Garden Concert Hall.

Участие в акции:

Реєструйтеся за формою на сайті Хіт ФМ і напишіть свої привітання Стінгу з його наступаючим 60-річчям.

Ми оберемо найкращі привітання і вже 27 травня розіграємо між їх авторами подорож до Нью-Йорку на концерт легендарного співака.

Детальніше про вашу подорож на двох:

Концерт Стінга та Пітера Гебріела відбудеться 27 червня у легендарному концертному залі Madison Square Garden Concert Hall. Разом з квитками на концерт ви отримуєте у подарунок авіаквитки Київ-Нью-Йорк-Київ авіакомпанії Delta Air Lines на двох, а також проживання у 2-3 зірковому готелі у Нью-Йорку протягом 3-х днів (2 ночі).

Хіт FM С 22 апреля по 25 мая 2016 Акция завершилась +1 975 6
6

Комментариев


 • Шановний Стінг! Я не думаю, що Ви особисто будете читати моє привітання, та я маю найщиріші і найтепліші побажання для Вас! Здається, що Ви в своєму житті досягли вже всього, у Вас є слава та багато прихильників, а я бажаю Вам ще більше фанатів! Як на мене, то для співака найголовніше, щоб цінували його творчість. Бажаю Вам, щоб Ваше життя продовжувалося ще багато-багато років, і щоб Ви продовжували радувати своїх прихильніків новими і ще крутішими піснями! Можливо, Ви хотіли б для себе тихої та спокійної старості, в такому разі ми, Ваші фанати, зрозуміємо і підтримаємо Вас. Та все ж хотілося хоча б рідко бачити Вас на сцені! Від щирого серця, Ваша прихильниця!
 • Ladmin 12.05.2016 13:08
  Алёна Павлова @Alyona_Pavlova_116, Прекрасное поздравление! Только вы его перенесите и разместите на официальном сайте акции ( красная кнопка возле банера акции). Не знаю как Стинг, а на Хит ФМ его прочтут:)
 • Ladmin 12.05.2016 15:17
  Натали @Nataliia, На сайте размещено сообщение об акции. Сам конкурс поздравлений проходит на сайте Хит ФМ и розыгрыш состоится между комментариями размещенными там. Нажмите красную кнопку "Официальный сайт акции" - переходите на сайт организатора, регистрируйтесь и поздравляйте Стинга)
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.