Акции / Сигареты, Табак / davidoff / «ГАСТРОНОМІЧНИЙ СВІТ ВИШУКАНОСТІ DAVIDOFF» ВІД ТМ DAVIDOFF CIGARETTES

Акция davidoff: «ГАСТРОНОМІЧНИЙ СВІТ ВИШУКАНОСТІ DAVIDOFF» ВІД ТМ DAVIDOFF CIGARETTES

С 4 ноября по 14 декабря 2011
Акция завершилась

Насолода від розкішної атмосфери, обслуговування та надзвичайних страв від визнаних ресторанів стала ближчою. Davidoff Cigarettes та Ukrainian Restaurant Seasons відкривають двері найкращих ресторанів Києва та Львова. Запрошуємо до участі у маркетинговому дослідженні Davidoff Cigarettes, щоб насолодитися вишуканими стравами кращих шеф-кухарів країни у престижних ресторанах Києва та Львова. Ви маєте можливість отримати розкішну винагороду – подорож до стильного Києва або романтичного Львова з вишуканою вечерею в одному з ресторанів-учасників Ukrainian Restaurant Seasons на Ваш вибір.

Restaurant Seasons - це унікальна світова подія, яка схожа на Тижні Моди. Найкращі шеф-кухарі ресторанних столиць світу: Нью-Йорка, Лос-Анджелеса, Лас-Вегаса, Вашингтона, Майамі, Парижа (у Франції проект носить назву «Tous au Restaurant!» - «Всі до ресторану!»),Відня, Мадрида, Лондона, Манчестера, Дубліна, Стокгольма, Сінгапура, Шанхая, Сан-Пауло та інших вражають гурманів своїми вишуканими кулінарними шедеврами, а ще більше їх ціною. Так навіть у найбільш елітних закладах Нью-Йорка, де вечеря коштує не менше 500 доларів, можна скуштувати дегустаційне меню за фіксовані 35 доларів.

Відтепер Restaurant Seasons проходить і в Україні. Завдяки цьому найвишуканіші страви провідних ресторанів Києва та Львова доступні лише за 145 гривень за сет з трьох страв та за 195 гривень за чотири страви з вином. У першому Ukrainian Restaurant Seasons приймають участь ресторани Києва: BarBQ, GastroRock, L’Accente, IQ Bar, Mille Miglia, Place, Soho, Tike, Ані, Барсук, Дежавю, Казбек, Крендель, Спотикач, Тампопо, Старе Запоріжжя. У Львові ж насолодитися вишуканими шедеврами можна у ресторанах: 4 друга, Mons Pius, Split, Дарвін, Пан Тао, Прага, Тарон. Не пропустіть найкращий час для відвідування ресторанів!

Нашли ошибку? Выделите, Ctrl+Enter
davidoff С 4 ноября по 14 декабря 2011 Акция завершилась 194 2
2

Комментария


 • Маша Крашанка 01.12.2011 22:22
  Кто курит папироски тот ест одни бабоски
 • Антон Алексеев 01.12.2011 22:23
  Что за папироски что за бабоски что за ахинею несете
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх