Акции / Рестораны, Кафе / McDonald's Ukraine / Найкращі моменти всередині МакДональдз

Акция McDonald's Ukraine: Найкращі моменти всередині МакДональдз

С 6 июня по 3 июля 2016
Акция завершилась
Акция  «McDonald's Ukraine» (МакДональдз Юкрейн) Найкращі моменти всередині МакДональдз

«Обожнюю Картоплю Фрі з соусом барбекю, а ще краще — з морозивом» 
А які у вас цікаві моменти в МакДональдз? Розповідайте, додавши хештег ‪#‎найкращевсередині‬ та вигравайте смачні подарунки!

Призи:

Подарунковий фонд Акції (далі — «Подарунки») складається з:

● 100 (ста) Сертифікатів у вигляді карток, кожна на отримання одного сандвіча Біг Мак® в мережі МакДональдз® на території України (далі — «Сертифікат»). Строк дії Сертифіката: з 01 серпня 2016 року по 31 липня 2017 року включно. В обмін на один такий Сертифікат можна отримати один Біг Мак®.

● 5 (п’яти) Головних подарунків — 5 (п’ять) річних абонементів у заклади ресторанного господарства (закусочні) МакДональдз® (далі — «Головні подарунки») в Україні. Під річним абонементом в заклади ресторанного господарства (закусочні) МакДональдз® мається на увазі набір карток на отримання продукції компанії МакДональдз®, а саме: одного з трьох сандвічів, зазначених на відповідній картці, однієї будь-якої середньої картоплі або салату, одного будь-якого десерту, одного будь-якого напою в місяць впродовж строку дії річного абонемента в мережі закладів МакДональдз® на території України. Річний абонемент в МакДональдз® (кожен з п’яти Головних подарунків) діє з 01 серпня 2016 року по 31 липня 2017 року включно. Продукцію МакДональдз® можна отримати в обмін на відповідну картку з набору.

Участь в акції:

Щоб взяти участь в Акції, Учаснику необхідно розмістити історію з фото або без фото (далі — «Історія») про те, що для Учасника є найкращим моментом всередині МакДональдз®. Текст історії обов’язково має містити хештег «#найкращевсередині». Розмістити Історію Учасник може одним будь- яким з наступних способів:

● на своїй сторінці в мережі Facebook та/або ВКонтакте, та/або Instagram;

● в коментарях до постів про Акцію, що будуть розміщені на сторінках бренда МакДональдз® у соціальних мережах facebook.com/McDonaldsUA/ та/або vk.com/mcdonalds, та/або instagram.com/mcdonaldsukraine;

● на сторінці www.mcdonalds.ua/bestinside, додавши історію із хештегом «#найкращевсередині» у вікно, що дозволяє поділитися цією сторінкою в соціальних мережах.

McDonald's Ukraine С 6 июня по 3 июля 2016 Акция завершилась 708
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
      Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
      информация опубликована с целью ознакомления.
      Наверх