Акции / Журналы и Пресса / Единственная / Ваша дитина на полі УЄФА ЄВРО 2012» разом з «Единственная»

Фотоконкурс Единственная: Ваша дитина на полі УЄФА ЄВРО 2012» разом з «Единственная»

С 30 ноября 2011 по 12 марта 2012
Фотоконкурс завершился

Уявіть, що саме Ваша дитина може опинитися в центрі подій Чемпіонату Європи з футболу УЄФА ЄВРО 2012™., отримавши ексклюзивний квиток, і на очах у мілліонів фанатів вийти на поле з відомим футболістом!

Компанія МакДональдз® разом із журналом «Единственная» дарують унікальну можливість вашій дитині супроводжувати всесвітньо відомих футболістів на Чемпіонаті Європи з футболу УЄФА ЄВРО 2012™.

5 дітей – Переможців Акції – вийдуть за руку з відомими футболістами на один з матчів Чемпіонату Європи з футболу в Україні, а їхні батьки зможуть спостерігати за цією грандіозною подією з трибун стадіону.


В акції може взяти участь кожна сім'я з дітьми віком від 6 до 10 років (станом на 8 червня 2012 р.)
Для участі в акції проводьте більше часу з сім`єю, активно відпочивайте, займайтесь спортом та фіксуйте ці щасливі моменти на фото. В акції також приймають участь дитячі малюнки та оповідання на тему активного відпочинку всією родиною.

Рееструйтеся на сайті edinstvennaya.ua, заповнюйте анкету учасника та додавайте фото або малюнок на тему активного відпочинку.1

Запрошуйте своїх друзів голосувати за Ваше фото/малюнок на сайті edinstvennaya.ua

Серед усіх конкурсних робіт, розміщених на сайті, буде обрано Двох переможців, які отримають Головний Подарунок Акції – Подарунковий сертифікат, що підлягає обміну на квиток, який надає дитині право супроводжувати футболіста на матчі Чемпіонату Європи з футболу УЄФА ЄВРО2012™.

Кожного місяця за загальною кількістю голосів зареєстрованих користувачів сайту edinstvennaya.ua буде обиратися краща робота місяця та п`ять робіт – фіналістів місяця. Автор кращої роботи місяця отримає в подарунок футбольний м`яч.
п`ять фіналістів місяця отримають в подарунок сертифікати Хеппі Міл
або  
Відправляйте Ваші фото, малюнки чи оповідання на адресу редакції журналу «Единственная»: 01001, г. Киев, а/с 227 або на e-mail: edinstvennaya-readers@edipresse.com.ua (обов`язково додавайте до листа заповнену анкету учасника акції). 

Серед усіх робіт, що надійшли у редакцію, методом випадкового вибору буде відібрано Трьох Переможців Акції, які отримають Головний Подарунок Акції - Подарунковий сертифікат, що підлягає обміну на квиток, який надає дитині право супроводжувати футболіста на матчі Чемпіонату Європи з футболу УЄФА ЄВРО2012™.

Додатково кожного місяця компетентним Журі Акції буде обиратися краща робота місяця, що надіслана до редакції журналу та п`ять робіт – Фіналістів місяця. Учасник кращої роботи місяця отримає в подарунок футбольний м`яч, п`ять Фіналістів Акції місяця отримають в подарунок сертифікати Хеппі Міл.
Акція триває з 30.11.2011 р. по 10.03.2012 р.
ПІБ фіналістів місяця будуть публікуватися на сайті edinstvennaya.ua 16.01.2012,
15.02.2012 та 15.03.2012.
ПІБ п`яти переможців акції, які отримають Головний Подарунок Акції, будуть опубліковані на сайті www.edinstvennaya.ua 21.03.2012. Додатково всі переможці будуть проінформовані по телефону, який вкажуть в анкеті учасника.
1 Учасник акції, що розміщує фото/малюнок на сайті www.edinstvennaya.ua або надсилає фото/малюнок/оповідання на адресу видання «Единственная», гарантує, що є автором цього фото/малюнку/оповідання, погоджується на участь в акції, що ознайомлений з правилами акції, згоден з ними, а також підтверджує, що розміщені ним фото або малюнки знаходяться на сайті edinstvennaya.ua чи у виданні «Единственная» з його дозволу. Учасник конкурсу несе відповідальність за достовірність вказаних ним даних.
Кількість розміщених одним учасником фото або малюнків на сайті edinstvenneya.ua не обмежується. У випадку перемоги учасник погоджується на те, що його особисті дані (ПІБ, місцезнаходження, фотографія) можуть бути надруковані та використані сайтом edinstvennaya.ua та Партнерами конкурсу в рекламних цілях, а також дає згоду на обробку своїх персональних данних та внесення їх до бази даних Організатора акції. Притензії стосовно переможців, які будуть обрані зареєстрованими користувачами сайту та Партнерами конкурсу www.edinstvennaya.ua прийматися не будуть.
З організаторами конкурсу на сайті www.edinstvennaya.ua можна зв`язатися за допомогою електронної пошти online-readers (sobaka)edipresse.com.ua а також за номером телефону:+38(044)4989880.
З організаторами конкурсу у виданні «Единственная» можна буде зв`язатися за номером телефону +38(044)4989880 (Оксана Яровенко)
Формат та розмір зображень для участі в акції 2 – jpg, розмір – до 1,5 МБ.

Фото та малюнки для розміщення на сайті www.edinstvennaya.ua будуть знаходитись на премодерації. Це антиспам заходи. Прохання відноситись до них з розумінням.

Щоб отримати можливістьголосувати за учасників акції на сайті, треба бути зареєстрованим користувачом сайту edinstvennaya.ua. Якщо будуть траплятися випадки будь-якого маніпулювання з рейтингом голосів, Організатори Акції залишають за собою право зменшити кількість голосів на таку, яка була до моменту маніпулювання, та/або видалити таку роботу з участі в Акції без пояснень та попереджень.


Нашли ошибку? Выделите, Ctrl+Enter
Единственная С 30 ноября 2011 по 12 марта 2012 Фотоконкурс завершился 61 1
1

Комментарий


 • Маша Крашанка 06.12.2011 04:40
  Мій Андрійко так і маре цим футболом було б класно зробити для нього такий подарунок та виграти в цьому конкурсі.
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.