Акции / Одежда и Обувь / Syoss / «Б’ЮТI ВЕЧIРКА у тебе вдома!»

Акция Syoss: «Б’ЮТI ВЕЧIРКА у тебе вдома!»

С 1 марта по 15 мая 2016
Акция завершилась
Акция «Syoss» (Сиос) «Б’ЮТI ВЕЧIРКА у тебе вдома!»

Акція — «SYOSS Б’ЮТI ВЕЧIРКА»

Чи є кращий спосіб відсвяткувати прихід весни, ніж влаштувати шалену вечірку? А як щодо б’юті-вечірки від стилістів SYOSS? Майстер-клас по створенню розкішних паті-луків вже чекає на тебе і твоїх подруг! І все це відбуватиметься у форматі beauty-party у тебе вдома!
- Купуй будь-яку продукцію SYOSS.
- Заходь на www.syoss-onlinesalon.com та реєструй код із чека.
- Запрошуй подруг та отримуй можливість виграти майстер-клас від команди стилістів SYOSS!

Подарунковий фонд Акції: 

Подарунок - для 10 (десяти) переможців - виїзд стилістів додому до Переможця (в межах міст - обласних центрів України).

Участь в акції:

5.1. Для того, щоб взяти участь в Акції, кожна особа, яка відповідає вимогам розділу 4 цих Правил, повинна протягом Строку проведення Акції здійснити дії в такій послідовності: 
5.1.1. Для участі в Акції Заявнику необхідно зареєструватися на Сайті за допомогою свого Акаунту однієї з соціальних мереж Вконтакті або Facebook (Фейсбук), надалі — «Акаунт». 
5.1.2. Ознайомитись на Сайті з Правилами участі в Акції. 
5.1.3. Заповнити поля форми реєстрації з такими особистими/персональними даними:

 • прізвище, ім’я Заявника, що відповідають офіційним документам Заявника (паспорту громадянина України);
 • контактний номер телефону Заявника;
 • адреса електронної пошти (email) Заявника.

5.1.4. Заповнити заявку на участь в Акції, що подається Заявником та має відповідати таким критеріям:

 • повнота (інформацію надано в обсязі, визначеному в п. 5.1.3. цих Правил);
 • достовірність (всі факти, викладені в Заявці, мають буди правдивими та підтвердженими);
 • відповідність законодавству України та загальноприйнятим нормам моралі;
 • відповідність умовам Акції та цим Правилам.

5.1.5. Використовувати Акаунт для реєстрації в соціальній мережі Вконтакті або Фейсбук (Facebook), при цьому Акаунт має бути заповнений не менше ніж на 70% та повинен містити всю необхідну інформацію для участі в Акції (у разі відсутності інформації про Учасника, яка міститься в його Акаунті в соціальній мережі, де вже зареєстрований Учасник, такий Учасник повинен заповнити відповідні поля). До участі в Акції не допускаються фіктивні (вдавані) акаунти Учасників та/або Акаунти, що містять завідомо неправдиву, неточну чи неповну інформацію про Учасника, а також Акаунти Учасників, що не дають змоги ідентифікувати належним чином такого Учасника Акції**; 
5.1.6. Створити колаж з використанням своєї фотографії та фотографій трьох своїх подруг. 
5.1.7. Купити продукцію ТМ «SYOSS», достатньо однієї одиниці продукції. 
5.1.8. Ввести номер товарного чеку з продукцією ТМ «SYOSS» у поле реєстрації на Сайті. 
5.1.9. Поділитися створеним колажем на своїй сторінці в соціальній мережі. 
5.2. Реєструючись в Акції, згідно з п. 5.1. Правил, Учасник підтверджує те, що він повністю відповідає умовам п. 4.1.-4.3. цих Правил та повністю погоджується з цими Правилами і зобов'язується неухильно їх виконувати. 
5.3. Кожен Учасник має право надсилати необмежену кількість робіт, щоб взяти участь в Акції. 
5.4. Рішення про відмову в участі та/або зняття Учасника з участі в Акції та/або відмову надання/вручення Подарунків відповідному Учаснику Організатор Акції приймає на підставах, вказаних вище в п. 5.1. цих Правил. 
** - Аби уникнути відмови в участі та/або зняття Учасника з участі в Акції та/або відмови надання/вручення Подарунків відповідному Учаснику, Акаунт добросовісного Учасника повинен містити достовірну інформацію (згідно з документом, що посвідчує особу: паспорт громадянина України) про прізвище, ім’я Учасника та справжнє фото Учасника. Акаунт Учасника, який не містить вказаної інформації, буде визначено Організатором як такий, що є фіктивним, удаваним, і такому Учаснику буде відмовлено в участі в Акції та/або знято з участі в Акції та/або відмовлено в наданні/врученні Подарунків Акції.

З офіційних правил :

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Організатором Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Хенкель Україна» (Юридична адреса: 01032, Україна, м. Київ, вул. Саксаганського, буд. 120, код ЄДРПОУ 31283830), далі — «Організатор». 
1.2. Виконавцем Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «ЯРЧЄ» (Юридична адреса: 01135, Україна, м. Київ, вул. Павла Пестеля, буд. 9, код ЄДРПОУ 39362393), далі — «Виконавець». 
Метою проведення Акції є популяризація продукції під знаком для товарів та послуг ТМ «SYOSS» серед існуючих та потенційних споживачів, реклама такої продукції та підвищення споживчого інтересу до такої продукції.

2. СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ — З 01 БЕРЕЗНЯ 2016 РОКУ ДО 15 ТРАВНЯ 2016 РОКУ ВКЛЮЧНО.

2.1. Акція «SYOSS Б’ЮТI ВЕЧIРКА»: з 10:00 год. 01 березня 2016 року до 23:59 год. 15 травня 2016 року включно. 
2.2. Визначення Переможців Акції відбувається: 
2.2.1. Акції «SYOSS Б’ЮТI ВЕЧIРКА»: щотижня з 10:00 до 17:59 год.

7. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ АКЦІЇ

7.1. Акція — «SYOSS Б’ЮТI ВЕЧIРКА»: Щотижня з 10:00 до 17:59 год. у період з 07 березня до 09 травня 2016 року включно буде визначено 10 переможців за допомогою сервісу random.org 
Результати визначення Переможців Акції визнаються остаточними і не можуть бути змінені або оскаржені Учасниками. Організатор/Замовник Акції залишає за собою право збільшити/змінити Фонд Подарунків Акції, або включити в Акцію додаткові подарунки, не передбачені цими Правилами. Якщо такі зміни матимуть місце, Організатор/Замовник або залучені ними треті особи повідомлять про них додатково. Організатори залишають за собою право модерації фотографій Учасників та в будь-який час можуть попросити від Учасника підтвердження даних, вказаних на сторінці Учасника. У разі ненадання такої інформації Організатор має право відмовити Учаснику в участі в Акції. У випадку недостовірності, неповноти наданої інформації Організатор не несе відповідальності щодо несповіщення Учасника про право отримання Подарунка, перемогу в Акції. 
7.3. Інформація щодо Переможців публікується на Сайті.

Syoss С 1 марта по 15 мая 2016 Акция завершилась 446
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх