Акции / Напитки / MIRINDA / «Фоторедактор в стилі Мірінда»

Акция MIRINDA: «Фоторедактор в стилі Мірінда»

С 8 июля по 30 августа 2016
Акция завершилась
Акция «MIRINDA» «Фоторедактор в стилі Мірінда»

Швидше міріндзуй себе і світ! Та отримай за це подарунки!

1. Створюй фото

2. Міріндзуй фотку сам або скористайся крейзі-рендомайзером. Опублікуй фото у соцмережах FB чи VK з хештегом #дивуйвідчуття

3. Вигравай щотижня об'єктиви для смартфона або селфі-стіки. Головний подарунок - портативний фото-прінтер, щоб одразу друкувати круті моменти зі смартфона!

Призи:

4.2. ​Заохочувальний фонд Активності включає наступне: ­

головний приз ­ 1 (один) портативний принтер для смартфона; ­

8 (вісім) об’єктивів для смартфона ­

8 (вісім) селф­іпалиць

Участь в акції:

3. Умови участі в Активності Щоб стати Учасником Активності та мати можливість претендувати на Заохочення Активності, необхідно, використати можливість участі в Активності через сайт mirinda.ua/mirindizator

3.1. Участь в Активності через сайт ​mirinda.ua/mirindizator

Користувачеві, який відповідає вимогам Розділу 1 даних Правил, необхідно зайти з ПК на сайт mirinda.ua/mirindizator , завантажити свою фотографію з ПК, або сфотографувати себе через сайт, обробити свою фотографію (додати текст / додати колірний фільтр / додати стікери), зробити «Share» своєї обробленої фотографії в соц. мережі ВК, або ФБ додавши в текст поста хештег #дивуйвідчуття, дозволивши Замовнику використовувати певні дані свого профілю в межах Активності (а саме: доступ до профілю користувача в соціальній мережі, електронної адреси, яка була вказана користувачем при реєстрації).

Профіль користувача має бути публічним і доступним для перегляду на момент формування списку, розіграшу і вручення подарунку.

Увага! До участі в розіграші (визначення Переможця, який здобуває право на отримання Заохочення Акції) приймається 1 пост, розміщений першим, тобто 1 Учасник може додати лише 1 пост в соц. мережі. До участі в Акції приймаються лише пости, які належать Учаснику.

MIRINDA С 8 июля по 30 августа 2016 Акция завершилась +2 753
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.

   Похожие акции

   показать все
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.