Акции / Напитки / Квас Тарас / «Смакує з «Квас Тарас»

Акция Квас Тарас: «Смакує з «Квас Тарас»

С 20 июля по 23 августа 2015
Акция завершилась
Акция «Квас Тарас» «Смакує з «Квас Тарас»

Призы:

1.Подарунок №1 – Квас Хлібний «Квас Тарас Білий» 1,5л - 1 ящик (6 пляшок).

2.Подарунок №2 – Блендер BRAUN MQ535 SAUCE .

3.Подарунок №3 (Головний подарунок) – Кухонний комбайн BRAUN FX 3030 White.

Участие в акции:

1. Авторизуйся як учасник Акції за допомогою особистого профіля однієї з coціальних мереж (facebook.com, vkontakte.com або ok.ru).

2. Завантажуй на сайті свій власний рецепт страви, яку можна приготувати із використанням продукції ТМ «Квас Тарас».

3. Розміщуй посилання на свій рецепт у соціальних мережах та пропонуй друзям проголосувати за твій рецепт. Віддати свій голос дуже легко – треба лише зайти на сайт та поставити позначку «Проголосувати» під тим рецептом, який сподобається найбільше. Для цього навіть не потрібно реєструватися на сайті – голосувати може кожен, хто відвідує сторінку www.kvastaras.com.ua без додаткової авторизації.

Коли і як визначаються переможці Акції?

1.Гарантований Подарунок №1 отримують 3 учасника Акції, чиї рецепти протягом одного тижня Акції набрали найбільшу кількість відміток «Проголосувати» серед усіх учасників Акції. 1 бал - 1 відмітка «Проголосувати» на сайті www.kvastaras.com.ua. Але пам’ятай, що відмітки «Проголосувати», які були набрані у твоєму особистому профілі в соціальних мережах, не приймаютсья до уваги при визначенні Переможця.

2.Учасник Акції, який набуває право на отримання Подарунку №2 визначається наступним чином: почесне журі ,за участі Сергія Калініна, протягом одного тижня Акції обирає 5 найкращих рецептів, розміщених на сайті www.kvastaras.com.ua. Визначення учасника Акції, який набуває право на отримання Подарунку №2, відбувається шляхом випадкової вибірки із 5 найкращих рецептів за допомогою сервісу www.random.org

3.Визначення головного переможця Акції відбудеться 26.08.2015 року шляхом випадкової вибірки з усіх учасників Акції, які розмістили свої рецепти на сайті Акції. Головний переможець отримує Подарунок №3. Визначення Головного переможця Акції відбувається автоматично шляхом випадкової вибірки за допомогою за допомогою сервісу www.random.org

Квас Тарас С 20 июля по 23 августа 2015 Акция завершилась 460
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.

   Похожие акции

   показать все
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.