Акции / Напитки / Чудо / Даруй своє Чудо кожному

Акция Чудо: Даруй своє Чудо кожному

С 15 июня по 10 августа 2021
Акция завершилась
Акция «Чудо» Даруй своє Чудо кожному

Щоб взяти участь в акції “даруй своє Чудо кожному”, необхідно в період з 15.06.2021 року по 10.08.2021 року включно:

1. Придбати у будь-якому магазині, розташованому на території України (крім тимчасово окупованих територій, АР Крим та територій проведення ООС), 1 і більше одиниць акційної продукції.
3. Перейти на Сайт за посиланням, що міститься у QR-коді, який нанесено на Акційну продукцію.
4. Зареєструватися чи авторизуватися на сайті https://chudo.promo або через чат-бот та ввести свої ім’я, прізвище та номер мобільного телефону.
5. Завантажити за допомогою сайту або чат-боту акційний код, що підтверджує купівлю акційної продукції.
Всього за один день Учасник має право завантажити не більше ніж 10 (десяти) акційних кодів.
6. У випадку визначення Учасника Акції як Переможця, надати необхідні дані та виконати всі необхідні дії для отримання заохочення, що вказані в правилах Акції.

Фонд Заохочень Акції складається з таких Заохочень.

Щоденне заохочення — право отримати електронний код на активацію у онлайн провайдера розваг MEGOGO пакету передплати «ТБ і Кіно: Максимальна» на 3 місяці. Переможці для даної категорії заохочень визначаються щодня (за виключенням святкових та вихідних днів) протягом Акційного періоду. Загальна кількість таких заохочень — 600 штук протягом акційного періоду.

Щотижневе заохочення —право отримати 10 000 гривень (десять тисяч гривень) Переможці для даної категорії заохочень визначаються щопонеділка протягом Акційного періоду. Загальна кількість таких заохочень —8 (вісім) штук.

Головне заохочення — право укладання тристороннього договору купівлі-продажу Автомобіля моделі «Citroen C3 Feel 1.2 PureTech»  між Виконавцем Акції, Постачальником (ТОВ «Ілта») та Переможцем, відповідно до якого Виконавець Акції є платником 100 % вартості Автомобіля. Переможець щодо головного заохочення визначається протягом 5 днів після завершення Акційного періоду – а саме до (15.08.2021) Головне заохочення призначено для особистого використання Учасником і не може мати ознаки рекламного чи комерційного замовлення.

Чудо С 15 июня по 10 августа 2021 Акция завершилась 221 1
1

Комментарий


 • 8 июля 15:49
  7 кодов- пока глухо
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.

   Похожие акции

   показать все
   Наверх