Акции / Напитки / Activia / Виклик Активіа

Акция Activia: Виклик Активіа

С 4 января по 31 марта 2016
Акция завершилась
Акция «Activia» (Активиа) Виклик Активіа

Призы:

 Фонд Заохочень включає наступне:

4.2.1. Сертифікати в мережу магазинів «Watsons» на суму –100 гривень кожний (термін використання – 1 рік, починаючи з 1 січня 2016 року) у кількості –1000 шт. У випадку купівлі товару дорожчої вартості, а ніж 100 грн., Учасник (як покупець) може доплатити його вартість власними коштами.

4.2.2. Килимок для занять спортом кількості – 750 шт. Дане заохочення включає доставку перевізником «Нова Пошта» до найближчого відділення по відношенню до адреси проживання переможця.

4.2.3. Дорожня подушка рогалик кількості – 750 шт. Дане заохочення включає доставку перевізником «Нова Пошта» до найближчого відділення по відношенню до адреси проживання переможця.

4.2.4. Вечеря з Машею Єфросініною – для трьох осіб, що здобули право на отримання даного заохочення. Вечеря буде відбуватися у присутності трьох переможців в один день з Машею Єфросініною, в період передбачений п.5.2.цих правил. 

Участие в акции:

Щоб стати Учасником Акції та мати можливість претендувати на Заохочення Акції передбачені даними Правилами, Користувачеві, який відповідає вимогам Розділу 1 даних Правил, необхідно зайти на Сайт Акції, в блоці під назвою «Активуй звичку» на вибір в одному з підрозділів «Дбати про себе з питною активіа» або «Бути витривалішою», натиснути кнопку «Активувати звичку». Обидва вказані підрозділи дають можливість зареєструватися Учасником Акції. Після того, як обрано один з варіантів («дбати про себе з питною активіа» або «бути витривалішою»), перед Користувачем з’являється вікно, яке пропонує зареєструватись Учасником Акції за допомогою: - або профілю користувача соціальної мережі http://vk.com чи https://www.facebook.com (дозволивши Замовнику використовувати певні дані свого профілю в межах Акції, а саме: доступ до профілю користувача в соціальній мережі та електронної адреси, яка була вказана користувачем при реєстрації), - або шляхом введення в форму реєстрації адреси електронної пошти.

3.2. Після вдалої реєстрації (авторизації) Учасника на Сайті Акції, йому буде доступний особистий кабінет.

3.3. Зареєструвавшись Учасником Акції та виконавши певні дії, передбачені даними Правилами, Учасник отримує можливість претендувати на здобуття Заохочень Акції передбачених даними Правилами, а саме на наступних умовах. На Сайті Акції для Учасника, який має намір взяти участь у претендуванні на Заохочення, діють 3 підрозділи, які надають можливість шляхом виконання певних маніпуляцій, претендувати на Заохочення. Це підрозділи «дбати про себе з питною активіа», «бути витривалішою» та «дбати про себе з густою активіа». 

Activia С 4 января по 31 марта 2016 Акция завершилась 1150

Призы пользователей

показать все добавить приз
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.

   Похожие акции

   показать все
   Наверх