Акции / Мобильная связь / Nokia / Я знаю колір музики

Фотоконкурс Nokia: Я знаю колір музики

С 23 апреля по 31 мая 2013
Фотоконкурс завершился

В пятницу последний день приема работ в Лабораторию «Я знаю колір музики». У вас еще есть время познакомить всех с цветом вашей музыки и, возможно, именно вы станете обладателем смартфона Nokia Lumia 920 или Nokia Lumia 820

Лабораторія «Я знаю колір музики»
Чи може хтось уявити собі життя без музики? Без пісень на телефоні, без можливості піти на концерт улюбленої групи, без надокучливої мелодії, яка часом засяде в голові і нічим її звідти не виженеш?..
Дивне якесь життя було б – така собі монотонна й безбарвна низка днів, про яку й думати не хочеться!
А чи замислювалися ви коли-небудь про те, якого кольору музику ви слухаєте?;)
Саме такому важливому дослідженню ми вирішили присвятити нашу нову лабораторію «Я знаю колір музики».

Для участі у Лабораторії
Надішліть нам фото, що ілюструє, як ви любите музику і якого кольору вона для вас. Це може бути світлина, де ви зображені з музичним інструментом, чи біля вуличних музик, чи в навушниках, чи диригуєте військовим оркестром…☺ Обов’язковими складовими фото мають стати два елементи – підпис «Я знаю колір музики» у кадрі та КОЛІР! Будь-який домінуючий колір, який підкаже нам, якого кольору ваша музика.
Ми переконані, що на музично-кольорові експерименти вас обов’язково надихнуть нові сучасні смартфони Nokia Lumia 920 та Nokia Lumia 820 на платформі Windows Phone 8, якими будуть нагороджені переможці Лабораторії. Nokia Lumia оснащено новітніми функціями для фотографування, інноваційним сенсорним дисплеєм, яким можна керувати навіть у рукавичках, і зручними сервісами навігації. Нові смартфони вирізняються з-поміж решти яскравими кольорами і широкими можливостями персоналізації. Хто знає, можливо, переможець отримає смартфон саме того кольору, яким “звучить” його музика?
Збирати кольори музики, а також визначати переможців у Лабораторії «Я знаю колір музики» буде Ментор – музикант Тім Іванов.
Чекаємо на ваші роботи!
Успіхів усім!:)

Нашли ошибку? Выделите, Ctrl+Enter
Nokia С 23 апреля по 31 мая 2013 Фотоконкурс завершился 70 1
1

Комментарий


 • МАРАГАН 03.06.2013 17:10
  А как телефончики звучат операционка не глючит?
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.