Акции / Мобильная связь / Алло / Будуйте своє LEGO-місто

Конкурс Алло: Будуйте своє LEGO-місто

С 6 по 15 сентября 2021
Конкурс завершился
Конкурс «Алло» Будуйте своє LEGO-місто
Новые акции «Алло» 2021:

Розіграш діє з 06.09.2021 р. по 15.09.2021 р. на території України, окрім зони ООС та Автономної Республіки Крим, і проводиться в соціальній мережі Instagram. 

 1. Щоб взяти участь у розіграші потрібно:
 • «Підписатися» на сторінку Алло в Instagram.
 • «Лайкнути» акційний пост в Instagram.
 • Відзначити* друга/подругу (через @) у коментарях до акційного посту, щоб він/вона теж взяв/взяла участь у конкурсі.

*- Кількість коментарів необмежена, якщо відзначати різних друзів без повторення. Всі учасники повинні “Вподобати” сторінку Алло.

 1. Сторінка учасника розіграшу повинна бути реальною, заповненою та відкритою на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу. У конкурсі НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Акції, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
 2. Право на отримання «призу» (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В акції можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даної акції.
 3. Порядок визначення переможців акції. Серед усіх учасників, які виконали умови даної акції передбачені пунктом 1 цих Правил (станом на 15.09.2021 р. включно), 16.09.2021 р. переможця буде визначено за допомогою сервісу Random. Результати акції будуть оголошені на сайті blog.allo.ua та у Stories на офіційній сторінці Алло в Instagram. Переможцю буде додатково направлено повідомлення на його сторінку в соціальній мережі. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання «призу».
 4. За результатами розіграшу переможець отримує «приз». Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати товар LEGO® City «Рятувальний позашляховик для звірів» за ціною 1 (одна) гривня. Кількість призів: 1 шт. «Призом» надається клієнту в якості рекламного продукту. Клієнт має право протягом гарантійного строку передати рекламний продукт для сервісного обслуговування, у разі виявлення клієнтом недоліків у ньому. Отримання «призу» не дає право клієнту на повернення грошових коштів за нього або обмін на аналогічний. Мета надання «призу» клієнту – реклама товару різноманітними засобами (на добровільних засадах), на власний розсуд клієнта. Якщо на момент розіграшу «приз» буде відсутній на складі, то він може бути замінений на рівноцінний за представленою товарною категорією на розсуд Організатора.
 5. Порядок отримання «призу». «Приз» може бути відправлений в найближчий до переможця магазин АЛЛО або найближче відділення поштового оператора/поштою України, на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього, для отримання «призу» необхідно представити письмову згоду батьків на участь в цій акції, а також згоду на отримання «призу» акції (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді в відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам’ятати, що відправка «призу» буде здійснена на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання «призу» переможець повинен пред’явити документ, що підтверджує його особу та ІПН.
 6. Протягом п’яти календарних днів з моменту отримання повідомлення про перемогу учасник повинен відправити повідомлення у відповідь, вказавши при цьому свої ПІБ та контактний номер телефону. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення протягом п’яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) у той же термін у порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, останній втрачає своє право на отримання «призу».
 7. Організатор акції не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
 8. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
 9. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов’язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню. Термін проведення та умови акції можуть бути змінені за рішенням Організатора (ТОВ «АЛЛО»).

Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду Організатору ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних поштовим операторам/пошті України, іншим транспортно експедиторским і кур’єрським організаціям та іншим третім особам (без обмеження) на розсуд Організатора ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.

Алло С 6 по 15 сентября 2021 Конкурс завершился 28
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.

   Похожие акции

   показать все
   Наверх