Акция Kotex: Літо з Kotex!

С 1 июня по 7 августа 2016
Акция завершилась
Акция «Kotex» (Котекс) Літо з Kotex!
0671333200

Купуй Коtex та вигравай круті подарунки!

1. Купуй будь-яку продукцію ТМ Котекс з промо-стікером

2. Знаходь акційний код та відправляй на короткий номер 3200 або реєструй на сайті з 10:00 до 20:00 годин

3. Вигравай щогодини сертифікат на 250 грн. та щотижня круту вечірку з подругами!

Призи:

Щогодини - сертифікат на 250 грн.,

Щотижня - вечірка с подругами

3. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ.

3.1. Офіційний веб­сайт Акції (далі – «офіційний сайт/сайт»): promo.mykotex.com.ua.

3.2. Інформаційна служба Акції – це служба, за допомогою якої будь­який Учасник Акції (або інша особа, яку цікавить Акція) може дізнатись інформацію щодо умов Акції, кількості власних зареєстрованих Кодів, кількості розіграних або доступних для розіграшу подарунків Акції, причин відмови у видачі виграшу, результатів розіграшу тощо. Інформаційна служба Акції працює протягом всього періоду проведення Акції з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 19:00.

3.3. Телефон Інформаційної служби Акції: +38 ­067 – 133­ 32­00 (надалі – «Інформаційна служба Акції»). Дзвінки зі стаціонарних та мобільних номерів в межах України згідно з тарифами відповідного оператора.

3.4. Короткий номер 3200 (надалі – «короткий номер») ­ номер мережі Технічного партнера Акції (п. 1.3. цих Правил), доступний для використання всіма абонентами національних GSM­операторів з метою участі в Акції. Вартість 1 SMS­повідомлення на Короткий номер 3200 становить: Для абонентів ПрАТ «Київстар» ­ 0,50 грн.; Для абонентів ТОВ «лайфселл» (lifecell) – 0,66 грн; Для абонентів ПрАТ «МТС Україна» (МТС та Vodafone) ­ 0,60 грн; Тарифи вказано з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Вартість 1 SMS­повідомлення на Короткий номер 3200 для абонентів інших національних GSM­операторів встановлюється за стандартними тарифами такого оператора на SMS­повідомлення. Організатор та Виконавець не несуть відповідальності за зміну тарифних планів операторів мобільного зв’язку України та як наслідок зміну вартості надсилання СМС повідомлень на короткий номер 3200, яка сталася не з вини Організатора або Виконавця. Організатор та Виконавець не відстежують та не зобов’язані попереджувати Учасників Акції про зміну вартості надсилання СМС повідомлень на короткий номер 3200, яка сталася не з вини Організатора або Виконавця.

3.5. Учасники Акції можуть придбати необмежену кількість упаковок Акційної продукції.

3.6. Для участі в Акції необхідно протягом періоду проведення Акції придбати 1 (одну) або більше одиниць Акційної продукції (п. 1.6. цих Правил) із Акційним стікером, знайти під скретч покриттям унікальний акційний Код, зареєструвати 1 (один) або більше Акційних кодів на офіційному сайті Акції (п. 3.1. цих Правил), або шляхом відправлення коду (кодів) у окремих СМС ­повідомленнях на короткий номер 3200.

3.7. Для реєстрації коду на офіційному сайті Акції (п. 3.1. цих Правил) Учаснику необхідно:

3.7.1. Зайти на Сайт Акції, шляхом вводу в поле програми – браузера адреси promo.mykotex.com.ua. в мережі Інтернет;

3.7.2. Перейти на сторінку реєстрації на Сайті Акції шляхом вибору вікна «Зареєструвати код»,

3.7.3. Заповнити інформацію в наступних полях: Поле: Номер мобільного телефону Поле: Акційний код

3.7.4. Ввести «код з картинки» ­ символи із зображення, що знаходиться нижче полів для вводу даних, для підтвердження факту реєстрації людиною, а не автоматизованими засобами вводу даних.

А. У разі успішної реєстрації на екран буде виведено текст: «Код зареєстровано! Ти береш участь в розіграші щогодинних подарунків. Запрошуй подруг та вигравай круту дівочу вечірку щотижня. ПРОДОВЖИТИ. Додаткова інформація в розділі Правила та за номером Гарячої Лінії 0671333200»

Б. У разі некоректного заповнення полів на екран буде виведено текст: «Помилка! Такого коду не існує. Уважно перевірте коректність введеного коду та спробуйте зареєструвати його ще раз. Додаткова інформація в розділі Офіційні правила та за номером Інформаційної служби Акції +30671333200»

3.8. Для реєстрації Акційного коду шляхом відправлення СМС­повідомлення на короткий номер 3200 необхідно направити на зазначений номер СМС­повідомлення, у якому буде вказано Акційний Код. Після відправки на короткий номер СМС­повідомлення із коректним Кодом, Учасник Акції отримує у відповідь вхідне СМС­повідомлення із підтвердженням успішної реєстрації надісланого ним коду.

3.8.1. Якщо код, що був відправлений Учасником у СМС­повідомленні на короткий номер не існує в базі акційних Кодів, або вже був зареєстрований раніше, або код було відправлено із недотриманням вимог, передбачених п.3.12. цих Правил, – код вважається некоректним (надалі – «некоректний код»), а Учасник, який його надіслав, отримує вхідне СМС­повідомлення із вказівкою на некоректність надісланого ним коду. Некоректні коди не реєструються. Один Код може бути зареєстровано лише один раз.

3.9. Факт успішної реєстрації Учасником одного і більше Кодів підтверджує його згоду з умовами цих Правил.

3.10. При реєстрації унікальних Кодів за допомогою СМС­повідомлень, в якості ідентифікатора Учасника Акції виступає номер мобільного телефону, з якого було надіслано вихідне СМС­повідомлення з унікальним акційним Кодом. При реєстрації унікальних акційних Кодів через офіційний сайт Акції, в якості ідентифікатора Учасника Акції виступає мобільний номер, введений ним при реєстрації на сайті, та ip­адреса, за якою закріплено пристрій Учасника, з якого було проведено реєстрацію на сайті (мобільний телефон, комп’ютер, ноутбук, планшет, тощо).

3.11. Учасник Акції може відправити в одному СМС­повідомленні тільки один Код. Інші символи (крім символів, з яких складається Код) в СМС­повідомлення Учасником не вписуються. У випадку, якщо Учасник не дотримається вимог, викладених в цьому пункті, його Код не буде зареєстровано.

3.12. У випадку, якщо Учасник надсилає Коди з різних мобільних номерів, загальна кількість надісланих Кодів обліковується за кожним мобільним номером окремо.

3.13. У випадку, якщо Учасник Акції реєструє Коди на сайті, вказуючи різні мобільні номери, загальна кількість надісланих Кодів обліковується за ip­адресою Учасника.

3.14. У випадку, якщо Учасником Акції протягом однієї доби було надіслано 3 (три) некоректні коди з одного мобільного номеру/ip­адреси, то подальша реєстрація кодів з використанням такого мобільного номеру/ip­адреси стає неможливою (номер, або ip­адреса учасника блокується). Розблокування номеру/ip­адреси відбувається на підставі відповідного прохання Учасника, яке він може направити, зателефонувавши за телефоном гарячої лінії. Учасник може розблокувати свій мобільний номер/ip­адресу лише один раз. У випадку, якщо Учасник двічі допустив порушення, передбачені цим пунктом, то повторне розблокування його номеру/ip­адреси не допускається.

3.15. Протягом однієї доби Учасник Акції за допомогою одного мобільного номеру/ip­адреси може зареєструвати не більше 3 (трьох) Кодів. У разі, якщо протягом однієї доби за допомогою одного мобільного номеру/ip­адреси буде зареєстровано більше 3 (трьох) коректних Кодів, то наступні коректні Коди після третього (четвертий, п’ятий і т.д.) не реєструються. Для реєстрації таких Кодів, Учасник має надіслати їх в СМС­повідомленнях наступної доби або зареєструвати їх наступної доби на офіційному сайті Акції, або ж зареєструвати такі Коди за допомогою іншого мобільного номеру, або з іншої ip­адреси.

3.16. У випадку, якщо Учасником за весь період проведення Акції було надіслано 6(шість) некоректних кодів з одного мобільного номеру/ip­адреси, то подальша реєстрація кодів з використанням такого мобільного номеру/ip­адреси стає неможливою (номер/ip­адреса учасника блокується). Розблокування номеру/ip­адреси відбувається на підставі відповідного прохання Учасника, яке він може направити, зателефонувавши за телефоном Інформаційної служби Акції. Учасник може розблокувати свій мобільний номер/ip­адресу лише один раз. У випадку, якщо Учасник двічі допустив порушення, передбачені цим пунктом, то повторне розблокування його номеру/ip­адреси не допускається. 3.17. У випадку, якщо Учасником за весь період проведення Акції було надіслано 10 (десять) коректних кодів з одного мобільного номеру/ip­адреси, то подальша реєстрація кодів з використанням такого мобільного номеру/ip­адреси стає неможливою (номер/ip­адреса учасника блокується).

3.18. У випадку, якщо Організатор/Виконавець/Технічний партнер запідозрять Учасника в шахрайських діях, Організатор/Виконавець/Технічний партнер можуть заблокувати номер мобільного телефону/ip­адресу, для подальшої участі в Акціїї, в односторонньому порядку. Розблокування номеру/ip­адреси відбувається на підставі відповідного прохання Учасника, яке він може направити, зателефонувавши за телефоном інформаційної лінії. Учасник може розблокувати свій мобільний номер/ ip­адресу лише один раз. У випадку, якщо Учасник двічі був запідозрений в порушеннях, передбачених цим пунктом, то повторне розблокування його номеру/ip­адреси не допускається.

3.19. Організатор/Виконавець/Технічний партнер не несуть відповідальності за технічні неполадки, пов’язані з реєстрацією Учасників та Кодів на сайті чи за допомогою СМС­повідомлень.

3.20. Незнання Офіційних правил не звільняє Учасників від відповідальності за їх невиконання.

3.21. Організатор/Виконавець Акції залишає за собою право блокувати номер мобільного телефону/ip­адресу в односторонньому порядку, без надання додаткових пояснень Учасникам Акції.

 

Kotex С 1 июня по 7 августа 2016 Акция завершилась +2 12712 9
9

Комментариев


 • 01.06.2016 10:03
  На сайте код зарегистрировать не удалось. Ждём нормальной работы сайта.
 • 01.06.2016 10:30
  5.1.2.Порядок проведення Щогодинних розіграшів, визначення Переможців
  Щогодинних розіграшів:
  5.1.2.1. Щодня у період проведення Акції з 10:00:00 до 20:00:00 годин за
  Київським часом, починаючи з другого дня проведення Акції, «02» червня 2016
  року, відбуваються Щогодинний розіграші Щогодинних ПОДАРУНКІВ Акції, по 1
  подарунку кожної Акційної години (всього 680 (шістсот вісімдесят) подарунків).
  Перший Щогодинний розіграш відбудеться «02» червня 2016 року о 10:00:00
  годин за Київським часом, в якому буде визначено першого переможця
  Щогодинного подарунку Акції. Визначення останнього Щогодинного переможця
  Акції відбувається «08» серпня 2016 року о 20:00:00 годині за Київським часом.
  Акційний день, це кожен день в період проведення Акції, який триває з 00:00:01 до
  23:59:59, наприклад:
  1­й Акційний день – 01.06.2016 с 00:00:01 до 23:59:59;
  ............получается что мой код улетел впустую 01 числа,т.к. только 02 начинаются с 10 утра и один код действителен 1 час. Намудрили
 • Ladmin 01.06.2016 10:38
  @Tirex, Да! Как раз просматривал эти условия. Рано утром они еще не были опубликованы.
 • 01.06.2016 11:18
  +1
  И получается что у них акционный день с 10 утра до 20,а не "1­й Акційний день – 01.06.2016 с 00:00:01 до 23:59:59;"
 • 01.06.2016 11:23
  Сегодня коды отправлять нельзя! только завтра с 10 часов. Мультики те,кто составлял правила акции
 • 17.06.2016 17:18
  на сайте регистрировала код и вместо пункта 3.7.4. Ввести «код з картинки» ­ символи із зображення, що знаходиться нижче полів .............- пункт не соответствует действительности)) просто надпись : Я не робот)))) ну посмотрим, поиграемся, НО код приняли, буду ожидать
 • 22.06.2016 15:33
  Кста,в сети "Класс" Харьков сейчас акция по 19.90 гр с акционными наклейками,может кому пригодится
 • Акционный Котекс надо выбирать внимательно - организаторы просчитались, они коды нанесли не в упаковку, а снаружи и заклеили наклеечкой. Посмотрела в Ватсоне - девочки подходят, наклеечку снимут, код на телефончик сфотографируют и снова прилепят наклейку. Так что внимательно осматривайте не отдирал ли кто наклейку скрывающую код!
 • 24.06.2016 13:13
  код под защитным слоем,не так-то и просто
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх