Акции / Здоровье и Гигиена / DURU / Зізнайся собі в коханні разом з Лесею Никитюк

Акция DURU: Зізнайся собі в коханні разом з Лесею Никитюк

С 19 декабря 2016 по 31 января 2017
Акция завершилась
Акция мыла «DURU» (Дуру) Зізнайся собі в коханні разом з Лесею Никитюк

Признайтесь себе в любви, и получите шанс выиграть один из подарочных наборов Duru. Лучшие признания зачитает телеведущая Леся Никитюк в одном из недельных роликов.

Участие в акции:

Для участі в акції необхідно протягом періоду проведення акції залишити на сайті акції повідомлення (зізнання собі у коханні) та поділитися на своій сторінці у соціальній мережі.

Кожен учасник акції, що залишив своє повідомлення на сайті акції отримує шанс бути згаданим в одному з 12 відеороликів за участю Лесі Нікітюк та почути своє повідомлення у виконанні Лесі Нікітюк. Ролики будуть опубліковані на сайті акції протягом періоду проведення акції.

Повідомлення, що будуть використані у роликах, будуть обиратися особисто Лесею Нікітюк на основі її експертної думки з-поміж усіх залишених повідомлень.

Призы:

Фонд щотижневих заохочень складається з 25 подарункових наборів "Duru"

DURU С 19 декабря 2016 по 31 января 2017 Акция завершилась 893 2

Призы пользователей

показать все добавить приз
2

Комментария


Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.