Акции / Здоровье и Гигиена / Durex / Переходьте на новий рівень близькості!

Акция Durex: Переходьте на новий рівень близькості!

С 9 июня по 31 июля 2016
Акция завершилась
Акция Презервативов «Durex» Переходьте на новий рівень близькості!

Переходьте на новий рівень близькості! Проходьте тест разом зі своєю половинкою та беріть участь у розіграші подарунків!

Призи:

Фонд заохочень Акції складається з Щотижневих заохочень Акції та Головного заохочення Акції.

5.2. Щотижневі заохочення Акції ­ набір продукції, що складається з презервативів «Durex Invisible» (12 шт. в 1 уп.) у кількості 8 уп. та інтимного гелю­змазки: “Durex Play” Massage 2 in 1 Sensual 200 ml у кількості 1 шт, загальною кількістю – 8 (вісім) шт.

5.3. Головне заохочення Акції – сертифікат на відвідування спа комплексу “Verholy”, що розміщений за адресою: Україна, Полтавська область, Полтавський район, 38701 с.Сосновка, вул.Соснова, 1, на двох осіб, номіналом 5 300,00 (п’ять тисяч триста гривень) грн.

5.4. Сертифікат включає в себе наступне: ­ проживання двох осіб у номері Релакс Полуулюкс (Relax Junior Suite) готелю дві доби (лише п’ятниця та субота, або субота та неділя); ­ сніданки для двох осіб; ­ відвідування басейну для двох осіб; ­ послуги Релакс СПА (фінська сауна, хамам, російська парна, тренажерний зал, санаріум).

5.5. У вартість сертифікату не входить та сплачується Головним переможцем Акції самостійно: ­ туристичний збір у розмірі 1% від вартості всього періоду проживання в готелі (без урахування ПДВ); ­ вартість проїзду/трансферу.

Участь в акції:

Для участі у Акції необхідно у період з «09» червня 2016 року (10.00.00. год.) по 25 липня 2016 року (09.59.59.): 4.1.1. зайти на Сайт;

4.1.2. за допомогою спеціального веб ­ додатку Сайту, на власний розсуд надати відповіді на запитання тесту для пар;

4.1.3. авторизуватися за допомогою однієї із Соціальних мереж;

4.1.4. засобами однієї із Соціальних мереж запросити свого Партнера до участі у Акції шляхом надсилання унікального лінку­запрошення та запропонувати йому/їй надати власні відповіді на запитання тесту для пар;

4.1.5. лише після того, як Партнер прийняв запрошення та надав відповіді на усі запитання тесту, Учасник Акції та його Партнер отримують доступ до Результату. Виключно наявність Результату є підставою для участі Учасника Акції у визначенні Щотижневих переможців Акції та Головного переможця Акції.

Durex С 9 июня по 31 июля 2016 Акция завершилась +1 1160
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
      Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
      информация опубликована с целью ознакомления.
      Наверх