Акция Vegeta: Vegeta купуй - до Хорватії прямуй!

С 15 июня по 15 августа 2021
Акция завершилась
Акция «Vegeta» Vegeta купуй - до Хорватії прямуй!

Придбайте два продукти Vegeta в торгових мережах «Фора», «Сільпо» або «Фоззі», зареєструйтеся і можливо саме ви виграєте приз.

Для участі в Акції, Учасники - особи які відповідають вимогам розділу 9 даних Правил та мають бажання взяти участь у Акції, впродовж Періоду проведення Акції мають здійснити наступні дії у вказаній нижче послідовності:

 • Придбати за одним розрахунковим чеком, не менше двох одиниць Акційної продукції в одному із магазинів торгових мережах «Фора», «Сільпо» або «Фоззі».
 • Зайти на Сайт Vegeta.ua та зареєструватися в якості Учасника (чим підтвердити свою участь у Акції), шляхом заповнення поля реєстраційної форми для Учасників Акції, і зареєструвати чек, що підтверджує виконання Учасником
 • Кожен такий чек можна зареєструвати лише один раз, а кожен Учасник Акції має право зареєструвати необмежену кількість чеків, впродовж Періоду проведення Акції. Оригінал чека має бути збережений Учасником Акції впродовж 3-х місяців після закінчення Акції, в будь-якому випадку до закінчення строку акції та визначення переможців.
 • Учасники, що виконають вимоги здобувають право на участь у розіграші Подарунків.

Подарунковий фонд Акції

 • Гарантовані Подарунки - набори Продукції, в кількості 100 (сто) наборів - 1. VEGETA NATUR приправа для риби 20 г.; 2. VEGETA NATUR приправа для курки 20 г.; 3. VEGETA NATUR приправа для шашлика 20 г.; 4. VEGETA NATUR приправа для свинини 20г.; 5. VEGETA NATUR універсальна приправа 150 г.; 6. Брендована прихватка «VEGETA».
 • Щоденні подарунки - бездротові навушники, в кількості 60 (шістдесят) шт.
 • Щотижневі Подарунки - мобільний телефон, в кількості 8 (вісім) шт.
 • Головний Подарунок - подорож до Хорватії, в кількості 1 шт. (одна подорож для двох осіб).

Полные правила акции

Vegeta С 15 июня по 15 августа 2021 Акция завершилась +1 279
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.