Акция Світоч: Разом за щастям

С 1 сентября по 31 октября 2017
Акция завершилась
Акция конфеты «Світоч» Разом за щастям
0- 800-50-09-50

3.6. Для участі в Акції необхідно протягом періоду проведення Акції придбати 1 (одну) або більше одиниць Акційної продукції (п. 1.6. цих Правил) із позначкою «Акція», знайти на внутрішній стороні (всередині) упаковки Акційний код (далі – Код), зареєструвати 1 (один) або більше Кодів на Сайті (п. 3.1. цих Правил), або шляхом відправлення Коду (Кодів) у окремих SMS-повідомленнях на короткий номер 9100.

Призы:

4.1. Фонд заохочень Акції складається з:

4.1.1. Гарантованих Щохвилинних ЗАОХОЧЕНЬ Акції: Поповнення мобільного рахунку Переможця на суму 10 (десять) гривень.

ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ Гарантованих Щохвилинних ЗАОХОЧЕНЬ Акції:43 920 (сорок три тисячі дев’ятсот двадцять) шт.;

4.1.2. Гарантованих Щогодинних ЗАОХОЧЕННЬ Акції: Подарунковий набір продукції ТМ «Світоч»*.

ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ Гарантованих Щогодинних ЗАОХОЧЕНЬ Акції: 732 (сімсот тридцять дві) шт.;

4.1.3. Щоденних ЗАОХОЧЕННЬ Акції: «Сімейна подорож»**

ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ Щоденних ЗАОХОЧЕНЬ Акції: 61 (шістдесят одна) шт.

ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ЗАОХОЧЕНЬ Акції: 44 713 (сорок чотири тисячі сімсот тринадцять) шт.

Участие в акции:

3. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ.

3.1. Офіційний сайт Акції: www.svitochpromo.com.ua

3.2. Гаряча лінія – це служба, за допомогою якої будь-який Учасник Акції (або інша особа, яку цікавить Акція) може дізнатись інформацію щодо умов Акції, кількості власних зареєстрованих Кодів, кількості розіграних або доступних для розіграшу заохочень Акції, причин відмови у видачі/виплаті виграшу, результатів розіграшу тощо.

Гаряча Лінія працює протягом всього періоду проведення Акції щодня, згідно наступного графіку роботи: пн-пт 08:30 – 21:00, сб-нд 09:00 – 18:00.

3.3. Телефон гарячої лінії: 0- 800-50-09-50 (надалі – «гаряча лінія»).

Дзвінки зі стаціонарних телефонів на території України – безкоштовні.

Дзвінки з мобільних телефонів − згідно із тарифами відповідного оператора.

3.4. Короткий номер 9100 (надалі – «короткий номер») - номер мережі Технічного партнера Акції (п. 1.3. цих Правил), доступний для використання всіма абонентами національних GSM-операторів з метою участі в Акції.

Вартість 1 SMS-повідомлення на Короткий номер 9100 становить:

Для абонентів ПрАТ «Київстар» - 0,94 грн;

Для абонентів ТОВ «лайфселл» (lifecell) – 0,94 грн;

Для абонентів ПрАТ "МТС Україна" (ТМ «Vodafone») - 0,94 грн;

Тарифи вказано з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

Вартість 1 SMS-повідомлення на Короткий номер 9100 для абонентів інших національних GSM-операторів встановлюється за стандартними тарифами такого оператора на SMS-повідомлення.

Організатор та Виконавець не несуть відповідальність за зміну тарифних планів операторів мобільного зв’язку України та як наслідок зміну вартості надсилання SMS-повідомлень на короткий номер 9100, яка сталася не з вини Організатора або Виконавця. Організатор та Виконавець не відстежують та не зобов’язані попереджувати Учасників Акції про зміну вартості надсилання SMS-повідомлень на короткий номер 9100 яка сталася не з вини Організатора або Виконавця.

3.5. Учасники Акції можуть придбати необмежену кількість упаковок Акційної продукції.

3.6. Для участі в Акції необхідно протягом періоду проведення Акції придбати 1 (одну) або більше одиниць Акційної продукції (п. 1.6. цих Правил) із позначкою «Акція», знайти на внутрішній стороні (всередині) упаковки Акційний код (далі – Код), зареєструвати 1 (один) або більше Кодів на Сайті (п. 3.1. цих Правил), або шляхом відправлення Коду (Кодів) у окремих SMS-повідомленнях на короткий номер 9100.

3.7. Для реєстрації Коду на офіційному Сайті (п. 3.1. цих Правил) Учаснику необхідно:

3.7.1. Зайти на Сайт, шляхом вводу в поле програми – браузера адреси Сайту www.svitochpromo.com.ua;

3.7.2. Перейти на сторінку реєстрації Кодів шляхом вибору вікна «Зареєструвати код» на Сайті;

3.7.3. Заповнити інформацію в наступних полях:

Обов’язкові до заповнення, та позначені «*»

 • Поле : Номер мобільного телефону
 • Поле : КОД

3.7.4. Ввести «код з картинки» - символи із зображення, що знаходиться нижче полів для вводу даних, для підтвердження факту реєстрації людиною, а не автоматизованими засобами вводу даних. Натиснути на кнопку «Зареєструвати», після чого:

А. у разі успішної реєстрації на екран буде виведено текст: «Вітаємо, Ваш код успішно зареєстровано!»

Б. у разі некоректного заповнення полів на екран буде виведено текст: «Код не зареєстровано, перевірте правильність введених даних»

3.8. Для реєстрації Коду шляхом відправлення SMS-повідомлення на короткий номер 9100 необхідно направити на зазначений номер SMS-повідомлення, у якому буде вказано Код. Після відправки на короткий номер SMS-повідомлення із коректним Кодом, Учасник Акції отримує у відповідь вхідне SMS-повідомлення із підтвердженням успішної реєстрації надісланого ним Коду.

3.8.1. Якщо Код, що був відправлений Учасником у SMS-повідомленні на короткий номер, не існує в базі акційних Кодів, або вже був зареєстрований раніше, або Код було відправлено із недотриманням вимог, передбачених п. 3.11. цих Правил, – код вважається некоректним (надалі – «некоректний код»), а Учасник, який його надіслав, отримує вхідне SMS-повідомлення із вказівкою на некоректність надісланого ним Коду. Некоректні Коди не реєструються. Один Код може бути зареєстровано лише один раз.

3.9. Факт успішної реєстрації Учасником одного і більше Кодів підтверджує його згоду з умовами цих Правил.

3.10. При реєстрації унікальних Кодів за допомогою SMS-повідомлень, в якості ідентифікатора Учасника Акції виступає номер мобільного телефону, з якого було надіслано вихідне SMS-повідомлення з унікальним акційним Кодом. При реєстрації унікальних акційних Кодів через Офіційний сайт, в якості ідентифікатора Учасника Акції виступає мобільний номер, введений ним при реєстрації на Сайті.

3.11. Учасник Акції може відправити в одному SMS-повідомленні тільки один Код. Інші символи (крім символів, з яких складається Код) в SMS-повідомлення Учасником не вписуються. У випадку, якщо Учасник не дотримається вимог, викладених в цьому пункті, його Код не буде зареєстровано.

3.12. У випадку, якщо Учасник надсилає Коди з різних мобільних номерів або реєструє Коди на Сайті, вказуючи при цьому різні мобільні номери, загальна кількість надісланих Кодів обліковується за кожним мобільним номером окремо.

3.13. У випадку, якщо Учасником Акції протягом однієї доби було надіслано десять некоректних Кодів з одного мобільного номеру, або зареєстровано на Сайті з однієї ip-адреси, то подальша реєстрація Кодів з використанням такого мобільного номеру, або ip-адреси стає неможливою (номер/ip-адреса Учасника блокується). Розблокування номеру та ip-адреси відбувається на підставі відповідного прохання Учасника, яке він може направити, зателефонувавши за телефоном гарячої лінії.

Учасник може розблокувати свій мобільний номер/ ip-адресу лише один раз. У випадку, якщо Учасник двічі допустив порушення, передбачені цим пунктом та п. 3.15., то повторне розблокування його номеру/ip-адреси не допускається.

3.14. Протягом однієї доби Учасник Акції за допомогою одного мобільного номеру, або однієї ip-адреси може зареєструвати не більше 10 (десяти) Кодів. У разі, якщо протягом однієї доби за допомогою одного мобільного номеру, або однієї ip-адреси буде зареєстровано більше 10 (десяти) коректних Кодів, то наступні коректні Коди після десятого (одинадцятий, дванадцятий і т.д.) не реєструються. Для реєстрації таких Кодів, Учасник має надіслати їх в SMS-повідомленнях наступної доби або зареєструвати їх наступної доби на офіційному Сайті Акції, або ж зареєструвати такі Коди за допомогою іншого мобільного номеру, або ip-адреси.

3.15. У випадку, якщо Учасником за весь період проведення Акції було надіслано 30 (тридцять) некоректних кодів з одного мобільного номеру, або однієї ip-адреси, то подальша реєстрація кодів з використанням такого мобільного номеру, або такої ip-адреси стає неможливою (номер/ip-адреса Учасника блокується). Розблокування номеру/ip-адреси відбувається на підставі відповідного прохання Учасника, яке він може направити, зателефонувавши за телефоном Гарячої лінії.

Учасник може розблокувати свій мобільний номер/ ip-адресу лише один раз. У випадку, якщо Учасник двічі допустив порушення, передбачені п. 3.13. та цим пунктом, то повторне розблокування його номеру/ip-адрес не допускається.

3.16. У випадку, якщо Організатор/Виконавець/Технічний партнер запідозрять Учасника в шахрайських діях, Організатор/Виконавець/Технічний партнер можуть заблокувати номер мобільного телефону/ ip-адресу в односторонньому порядку. Розблокування номеру/ ip-адреси відбувається на підставі відповідного прохання Учасника, яке він може направити, зателефонувавши за телефоном Гарячої лінії.

Учасник може розблокувати свій мобільний номер/ ip-адресу лише один раз. У випадку, якщо Учасник двічі був запідозрений в порушеннях, передбачених цим пунктом, то повторне розблокування його номеру/ip-адреси не допускається.

3.17. Організатор/Виконавець/Технічний партнер не несуть відповідальності за технічні неполадки, пов’язані з реєстрацією Учасників та Кодів на Сайті чи за допомогою SMS-повідомлень.

3.18. Організатор Акції залишає за собою право блокувати номер мобільного телефону/ ip-адресу в односторонньому порядку, без надання додаткових пояснень Учасникам Акції.

3.19. Незнання офіційних Правил не звільняє Учасників від відповідальності за їх невиконання.

3.20. Для можливості отримання Заохочень Акції, Учаснику необхідно зберегти упаковки Акційної продукції з унікальним кодом.

Світоч С 1 сентября по 31 октября 2017 Акция завершилась +1 9315 80

Призы пользователей

показать все добавить приз
80

Комментариев


 • 16.10.2017 16:06
  С 5 кодов - 4 пополнения
 • 16.10.2017 18:58
  первой девушке отписавшей подарю код от "Артек "
 • 17.10.2017 14:52
  сегодня пришел ящик сладостей. а вот пополняхи за вчера еще нет, хотя обычно за час два поступали
 • 17.10.2017 20:30
  Микола Новіков @WWWWW, уже выложил в галерею
 • Микола Новіков 17.10.2017 21:13 изменено
  @radolovooo, фото не якісне переробіть будьласка його ви там не виложили всю продукцію написану в правилах акції
 • Татьяна 18.10.2017 21:42
  Сегодня тоже получили сладости)))) Мне больше всего понравилась упаковка)))) такой красивый коробок с лентой-бантом. Молодцы, креативненько сделали, приятно
 • 19.10.2017 16:16
  @absentum, дякую за подарунок) я виграла поповнення))
 • 21.10.2017 14:30
  @AllaS, поздравляю! неплохой приз. У меня пока только пополнение
 • Акция хорошая,пополнения на 10 гр приходят всегда,но найти код с 10 гривен не легко,надо покупать больше пачек и регистрировать их.
 • 22.10.2017 17:09
  @79s, спасибо) я успела ещё в первую неделю акции, когда ажиотажа не было
 • 22.10.2017 19:05
  Анастасия Шалунова @Nastusai, у меня за понедельник так 4 пополнения и не пришло
 • 23.10.2017 00:25
  @radolovooo, мені за 17-19 жовтня прийшло протягом 2-4 днів. І не в тому порядку, в якому виграла.
  В правилах вказано, що протягом 20 днів може прийти.
 • Людмила 25.10.2017 15:28 изменено
  поздравляю! а в какое время зарегистрировали код, что выпал ящик сладостей?
 • 25.10.2017 18:46
  СЕГОДНЯ С 10 КОДОВ 2 ПОПОЛНЕНИЯ. ТАКЖЕ НАКОНЕЦ-ТО ПРИШЛИ ПОПОЛНЕНИЯ ЗА 16-Е ЧИСЛО.
 • 26.10.2017 11:31
  Взяли реквізити ще 13 жовтня на відправлення солодощів але й досі не відправили(
 • 26.10.2017 15:58
  после выигрыша через 5 минут пришло пополнение :thumbsup:
 • 26.10.2017 19:47
  сегодня с трех кодов 1 пополнение пришло сразу, а вот вчерашних так и нет
 • taro taro 31.10.2017 17:17
  из 5 кодов выигрыш 10 грн пополнение моб
 • 31.10.2017 21:24
  c 19 ч висит страница с регионом юзера , соответственно играть нельзя ((( Остальные страницы грузятся медленно ... Или сайт взломали, или сама администрация заблокировала ! (((
 • 07.11.2017 13:12
  @AllaS:
  Микола Новіков @WWWWW,
  Через сколько прислали после звонка оргов?
 • 09.01.2018 22:42
  Так как я отправила код по тлфн и как смотреть итоги?
 • 10.01.2018 00:37
  @Dasha228, Ну Вы вспомнили... Уже поздно что-либо смотреть-акция более 2-х месяцев как закончилась. Если бы Вы выиграли Вам бы позвонили организаторы.
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.