Акция Star Snack: Starchek Акція.

С 1 января по 31 декабря 2017
Акция завершилась
Акция «Star Snack» (Стар Снек) Starchek Акція.

Вирізай та надсилай на нашу поштову адресу логотипи "Starchek Акція"(логотип розміщений у верхньому правому куті на задній стороні упаковки) та візьми участь у розіграші чудових призів.

Призы:

Ти маєш можливість виграти: - за 20 логотипів ВЕЛОСИПЕД, -зв 10 логотипів ПЛАНШЕТ, за 7 логотипів МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН, -за 5 логотипів СТИЛЬНИЙ РЮКЗАК.

Участие в акции:

Надсилай логотипи а адресою; 46008, Україна, м.Тернопіль, а-с 518. Не забувай вказувати зворотню адресу та ім"я. БІЛЬШЕ КОНВЕРТІВ- БіЛЬШЕ ШАНСІВ. Акція діє на постійній основі.РОЗІГРАШ ПРИЗІВ ВІДБУВАЄТЬСЯ ЩОМІСЯЦЯ! Детальніші умови акції та результати розіграшів призів дивись на нашому сайті.

Star Snack С 1 января по 31 декабря 2017 Акция завершилась 2103 4
3

Комментария


 • 13.08.2017 23:38
  А чому неможна на сайті десь реєструвати? чому саме поштою відправляти?
 • 15.12.2017 18:59
  лучше бы игрушки внутрь пачки ложили получше,а то вторую пачку палочек купила и "VIP iграшку"выкинула сразу в мусорник,ребенок расстроился,такая дешевка,что в руки неприятно брать.
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.