Акция Сан Саныч: Розіграш від Сан Санич!

С 1 декабря 2021 по 31 марта 2022
До окончания акции 2 месяца, 1 неделя
Акция семечек «Сан Саныч» Розіграш від Сан Санич!

Купуй акційні пачки, знаходь картки всередині

Скануй код та завантажуй гру за посиланням

Прокачай свій болід або відкрий нових героїв

Як взяти участь в Акції:

Протягом періоду проведення Акції придбати у мережах:
- Фора;
- Таврия В;
- Рукавичка;
- Аврора;
- Семья;
- Зеркальный;
- Рост;
- Файно;
- Тайстра;
- Деликат;
- Эконом;
- Грош;
- Маркетопт;
- Евротек (чернигов);
- Наш Край (Луцк, Ровно, Житомир)

Або в роздрібних магазинах у дому, Акційні одиниці продукції ТМ "Сан Саныч" та знайти в упаковці фішку унікальним Qr-кодом.

У разі знаходження в упаковці фішки з унікальним QR-кодом необхідно перейти за кроком 2, вказаному на фішці, за QR-кодом сайта або зайти на сайт http://priz.in.ua/, та встановити мобільний додаток інтерактивній грі «Joykis врятуємо планету разом». У встановленому мобільному додатку - інтерактивній грі скануй за кроком 3 унікальний QR-код на фішці та грай в гру «Joykis врятуємо планету разом».

Як почати гру:

Для початку гри необхідно завантажити додаток «Joykis врятуємо планету разом» на Google Play або у App Store. Посилання на додаток доступне також на сайті http://priz.in.ua/
Після завантаження додатку (гри) потрібно увійти в нього та у ньому відсканувати QR-код, який вказаний на фішці за кроком 3.

Механіка гри:

Колекція складається з 24 героїв, які розділені на 4 класи персонажів: лісові, водні, повітряні, міські. До кожної команди входить 6 героїв;

У грі є 4 режими перегонів (по бездоріжжю, на воді, у повітрі та по дорогах);

Щоб отримати доступ до будь-якого режиму гри, необхідно знайти картку з героєм відповідного класу. Наприклад, щоб почати гонки на воді, необхідно відкрити хоча б одну водну Джойку.
 • Кожна Джойка має своє унікальне вміння у грі. Наприклад, може тимчасово прискорити швидкість пересування, створити захисний бар'єр, збільшити дальність пересування транспорту і т.д. Гравець має право самостійно вирішувати, яку Джойку вибрати як водій. Вибраний персонаж буде відображатися всередині транспортного засобу, а як активне вміння буде доступна саме спеціальная здатність обраного героя.
 • Для кожного режиму гри передбачено свій вид транспорту:
 • o Перегони на воді – човен
 • o Гонки з бездоріжжя – позашляховик
 • o Перегони дорогами – швидкісний електромобіль
 • o Перегони повітрям – літак

 • У міру того, як гравець доповнюватиме свої команди новими Джойками, зовнішній вигляд транспортного засобу покращуватиметься. При цьому, не важливо, в якій послідовності команда поповнюватиметься.
 • У міру того, як гравець доповнюватиме свої команди новими Джойками, зовнішній вигляд транспортного засобу покращуватиметься. При цьому, не важливо, в якій послідовності команда поповнюватиметься.
 • Сканування карт-повторів підвищує технічні характеристики транспортного засобу відповідного класу. Машини їдуть швидше, стрибають вище, керуються краще і т.д. Це дозволяє просунутися далі за грою.

 • Базова механіка гри – гравцям необхідно пройти певну кількість рівнів у кожному виді перегонів. Запас палива спочатку обмежений. Щоб його поповнити, гравцям необхідно збирати сміття по ходу гонки, яке диво-машини будуть переробляти в енергію. Залежно від типу гонок гравцям також зустрічатимуться перешкоди, які необхідно об'їхати: трампліни, колоди, переправи, повітряні кулі тощо.
 • Усі рівні додатково поділені на етапи (тури). Щоб завершити тур і перейти до наступного, дитину спочатку необхідно пройти всі перегони у вже доступному турі. Тобто знадобиться як мінімум по одному герою з кожної команди Джойок.
 • Як винагороду за кожне проходження дитина отримуватиме певну кількість монет. Монети можна витрачати на фарбування транспортних засобів.

Головне завдання гри – пройти всі рівні та очистити їх від сміття.

Полные правила акции

Нашли ошибку? Выделите, Ctrl+Enter
Сан Саныч С 1 декабря 2021 по 31 марта 2022 До окончания акции 2 месяца, 1 неделя 217
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.

   Похожие акции

   показать все
   Наверх