Акции / Продукты питания / Nutella / Почни щасливий день з Nutella!

Акция Nutella: Почни щасливий день з Nutella!

С 7 сентября по 8 ноября 2015
Акция завершилась
Акция «Nutella» (нутелла) Почни щасливий день з Nutella!
Акция «Nutella» (нутелла) Час новорічної Акції та сюрпризів від Nutella®

Внимание! Данная акция завершилась.

Призы:

5.1 Подарунок 1-го рівня: подарунковий сертифікат номіналом 1 500,00 (одна тисяча п’ятсот грн. 00 коп.) грн. для використання в одному з ресторанів у регіоні Переможця (Учасник Акції, що виконав усі умови Акції та отримав право на один з подарунків) – 200 (двісті) шт.

5.2. Подарунок 2-го рівня: запрошення на кулінарний майстер-клас в один з ресторанів у регіоні Переможця (Київ, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Одеса) – 400 (чотириста) шт.

Участие в акции:

Зареєструватися на веб-сайті Акції www.nutella-promo.com.ua (надалі – «Сайт»). Учасник Акції може зареєструватися на Сайті двома способами: 
3.1.1.1. Реєстрація безпосередньо на Сайті. Для цього буде необхідно заповнити спеціальну форму реєстрації на Сайті. 
3.1.1.2. Реєстрація за допомогою соціальних мереж (Facebook, Вконтакте). Для цього необхідно заповнити поле реєстрації в одній із вказаних соціальних мереж. 
3.1.2. Після заповнення форми реєстрації Учасник Акції отримує листа на електронну пошту, зазначену Учасником у реєстраційній формі, для підтвердження реєстрації для завершення процедури. 
3.1.2. Для участі в Акції Учасник на Cайті, після проходження процедури реєстрації/авторизації, має розмістити свою фотографію страви та кулінарний рецепт або декілька фотографій страви та рецептів страви у одній з трьох рубрик або у декількох рубриках одночасно: 
3.1.2.1. Рубрика «Смачно» (кулінарний шедевр з Нутелла) – Учасник Акції розміщує фотографію(ї) страви(в) з використанням горіхової пасти з какао Nutella, а також додає короткий опис (кулінарний рецепт) по приготуванню страви(в). 
3.1.2.2. Рубрика «Швидко» (прості рецепти з Нутелла) - Учасник Акції розміщує фотографію(ї) сніданку(ів) з використанням горіхової пасти з какао Nutella, а також додає короткий опис (кулінарний рецепт) по приготуванню сніданку(ів). 
3.1.2.3. Рубрика «Разом» (сімейні фото, фото з друзями з Нутелла) – Учасник Акції розміщує фотографію(ї), на якій зображений такий Учасник Акції та/або його друзі, родичі, родина з горіховою пастою з какао Nutella, а також залишає короткий опис або коментар(і) до фотографії(й). 
3.1.3. Після того, як Учасник Акції завантажить фотографію або декілька фотографій в одну з рубрик, йому необхідно буде розмістити (поширити) фотографію або декілька фотографій у одній з соціальних мереж (Facebook, Вконтакте) або одночасно у декількох соціальних мережах, для того щоб набирати бали для участі у розіграші Подарунків за допомогою «лайків» (вподобань) користувачів таких соціальних мереж. 

Nutella С 7 сентября по 8 ноября 2015 Акция завершилась 1548
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.

   Похожие акции

   показать все
   Наверх