Акции / Продукты питания / ХрусTeam / Таємниця Хлібного Ордену

Акция ХрусTeam: Таємниця Хлібного Ордену

С 19 июня по 13 августа 2017
Акция завершилась
Акция Сухариків «ХрусTeam» Таємниця Хлібного Ордену

Споконвіку Хлібний Орден охороняє таємницю Загадкового Смаку. Чимало людей були готові віддати все, щоб розкрити секрет братства, адже він приведе до скарбниці Ордену. Та ніхто навіть не наблизився до розгадки. Донедавна.

19 червня за діло візьметься сам Шерлок. Приєднуйся до нього, розгадуй таємницю та отримуй скарби.

Призы:

5.2.Заохочувальний Фонд включає такі Заохочення:

5.2.1. Щоденні Заохочення, а саме: спінери, головоломки, настільні ігри, скретч-карти – 144 (сто сорок чотири) шт.

5.2.2. Щотижневі Заохочення, а саме: планшети ASUS ZenPad LTE16G – всього 8 (вісім) шт. 5.2.3. Головне Заохочення, а саме: 50 000 (п’ятдесят тисяч) грн. – всього 1 (одна) шт. У

Участие в акции:

4.1.1. Для того, щоб стати претендентом на отримання щоденного Заохочення у перший Період Акції: - Бути зареєстрованим користувачем Сайту http://www.hrusteam.com/, або ж зареєструватись в якості користувача на Сайті, чи авторизуватися на Сайті за допомогою профілю в соціальній мережі «Facebook». - Зайти на Сайт http://www.hrusteam.com/, чи сторінку https://www.facebook.com/MFhrusteam/ соціальної мережі та прочитати першу Таємницю Тижня. - Протягом терміну проведення Першого Періоду Акції залишити коментар під постом Чек-поінтом.

4.1.2. Для того, щоб стати претендентом на отримання щоденного Заохочення у Другий Період Акції: - Бути зареєстрованим користувачем Сайту http://www.hrusteam.com/, або ж зареєструватись в якості користувача на Сайті, чи авторизуватися на Сайті за допомогою профілю в соціальній мережі «Facebook». - Зайти на Сайт http://www.hrusteam.com/, чи сторінку https://www.facebook.com/MFhrusteam/ соціальної мережі та прочитати другу Таємницю Тижня. - Протягом терміну проведення Другого Періоду Акції залишити коментар під постом Чек-поінтом.

4.1.3.Для того, щоб стати претендентом на отримання щоденного Заохочення у Третій Період Акції: - Бути зареєстрованим користувачем Сайту http://www.hrusteam.com/, або ж зареєструватись в якості користувача на Сайті, чи авторизуватися на Сайті за допомогою профілю в соціальній мережі «Facebook». - Зайти на Сайт http://www.hrusteam.com/, чи сторінку https://www.facebook.com/MFhrusteam/ соціальної мережі та прочитати третю Таємницю Тижня. - Протягом терміну проведення Третього Періоду Акції залишити коментар під постом Чек-поінтом.

4.1.4.Для того, щоб стати претендентом на отримання щоденного Заохочення у Четвертий Період Акції: - Бути зареєстрованим користувачем Сайту http://www.hrusteam.com/, або ж зареєструватись в якості користувача на Сайті, чи авторизуватися на Сайті за допомогою профілю в соціальній мережі «Facebook». - Зайти на Сайт http://www.hrusteam.com/, чи сторінку https://www.facebook.com/MFhrusteam/ соціальної мережі та прочитати четверту Таємницю Тижня. - Протягом терміну проведення Четвертого Періоду Акції залишити коментар під постом Чек-поінтом.

4.1.5. Для того, щоб стати претендентом на отримання щоденного Заохочення у П’ятий Період Акції: - Бути зареєстрованим користувачем Сайту http://www.hrusteam.com/, або ж зареєструватись в якості користувача на Сайті, чи авторизуватися на Сайті за допомогою профілю в соціальній мережі «Facebook». - Зайти на Сайт http://www.hrusteam.com/, чи сторінку https://www.facebook.com/MFhrusteam/ соціальної мережі та прочитати п’ятий Таємницю Тижня. - Протягом терміну проведення П’ятого Періоду Акції залишити коментар під постом Чек-поінтом.

4.1.6. Для того, щоб стати претендентом на отримання щоденного Заохочення у Шостий Період Акції: - Бути зареєстрованим користувачем Сайту http://www.hrusteam.com/, або ж зареєструватись в якості користувача на Сайті, чи авторизуватися на Сайті за допомогою профілю в соціальній мережі «Facebook». - Зайти на Сайт http://www.hrusteam.com/, чи сторінку https://www.facebook.com/MFhrusteam/ соціальної мережі та прочитати шосту Таємницю Тижня. - Протягом терміну проведення Шостого Періоду Акції залишити коментар під постом Чек-поінтом.

4.1.7. Для того, щоб стати претендентом на отримання щоденного Заохочення у Сьомий Період Акції: - Бути зареєстрованим користувачем Сайту http://www.hrusteam.com/, або ж зареєструватись в якості користувача на Сайті, чи авторизуватися на Сайті за допомогою профілю в соціальній мережі «Facebook». - Зайти на Сайт http://www.hrusteam.com/, чи сторінку https://www.facebook.com/MFhrusteam/ соціальної мережі та прочитати сьому Таємницю Тижня. - Протягом терміну проведення Сьомого Періоду Акції залишити коментар під постом Чек-поінтом.

4.1.8. Для того, щоб стати претендентом на отримання щоденного Заохочення у Восьмий Період Акції: - Бути зареєстрованим користувачем Сайту http://www.hrusteam.com/, або ж зареєструватись в якості користувача на Сайті, чи авторизуватися на Сайті за допомогою профілю в соціальній мережі «Facebook». - Зайти на Сайт http://www.hrusteam.com/, чи сторінку https://www.facebook.com/MFhrusteam/ соціальної мережі та прочитати восьму Таємницю Тижня. - Протягом терміну проведення Восьмого Періоду Акції залишити коментар під постом Чек-поінтом.

4.2. Щоб стати претендентом на отримання щотижневого Заохочення Акції, особі, яка відповідає вимогам даних Правил, необхідно бути зареєстрованим користувачем Сайту http://www.hrusteam.com/, або ж зареєструватись в якості користувача на Сайті, чи авторизуватися на Сайті за допомогою профілю в соціальній мережі «Facebook». Зайти на Сайт http://www.hrusteam.com/, чи сторінку https://www.facebook.com/MFhrusteam/ соціальної мережі та прочитати поточну Таємницю Тижня. Протягом терміну проведення кожного Періоду Акції, як це зазначено в пунктах 4.1.1. – 4.1.8. цих Правил залишити коментар під постом Чек-поінтом.

4.3. Для того, щоб стати претендентом на отримання Головного Заохочення протягом загального періоду Акції особі, яка відповідає вимогам даних Правил, необхідно бути зареєстрованим користувачем Сайту http://www.hrusteam.com/, або ж зареєструватись в якості користувача на Сайті, чи авторизуватися на Сайті за допомогою профілю в соціальній мережі «Facebook». Зайти на Сайт http://www.hrusteam.com/, чи сторінку https://www.facebook.com/MFhrusteam/ соціальної мережі та правильного відгадати «Таємницю Хлібного Ордену», яка складається з 15 (п’ятнадцяти) символів. Учасник Акції має вірно відгадати смак та ввести його в поле для вводу в особистому кабінеті на Сайті Акції.

ХрусTeam С 19 июня по 13 августа 2017 Акция завершилась 2199 4
4

Комментария


Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.