Акции / Продукты питания / ХрусTeam / Хрустіть грошима чи сухарями!

Акция ХрусTeam: Хрустіть грошима чи сухарями!

С 1 августа по 30 октября 2016
Акция завершилась
Акция Сухариків «ХрусTeam» Хрустіть грошима чи сухарями!
0 800 300 309

Напевно, ти вже зачекався на великий розіграш?! ХрусTeam-івці, стартує найкрутіша акція!

Безліч цінних призів та нереальний головний приз – 100 000 грн, чекають на тебе!
Що потрібно зробити? Хрустіти з Хрусteam протягом трьох місяців, реєструвати коди з акційних пачок та грати у хрустку гру!

Більше пачок – більше шансів отримати відпадні подарунки!

КУПУЙ ПАЧКУ СУХАРІВ
РЕЄСТРУЙ КОД в SMS-повідомленні на короткий номер 5727 або 5828 або на інтернет-сайті Акції 
ОБИРАЙ ХРУСТ СУХАРІВ АБО ХРУСТ ГРОШЕЙ
ОТРИМУЙ ПРИЗ

Призи:

6.1.1. Поповнення рахунку мобільного зв`язку одного з GSM операторів України на 3 (три) гривні (надалі – Поповнення на три гривні).

6.1.2. Поповнення рахунку мобільного зв`язку одного з GSM операторів України на 5 (п’ять) гривень (надалі – Поповнення на п’ять гривень).

6.1.3. Поповнення рахунку мобільного зв`язку одного з GSM операторів України на 10 (десять) гривень (надалі – Поповнення на десять гривень).

6.1.4. Поповнення рахунку мобільного зв`язку одного з GSM операторів України на 50 (п’ятдесят) гривень (надалі – Поповнення на п’ятдесят гривень).

6.1.5. Сертифікати від інтернет-супермаркету Rozetka номіналом 5 000,00 (п`ять тисяч) гривень (надалі – «Сертифіти»).

6.1.6. Ящик сухариків ТМ «Хрусteam», який містить 24 пачки сухариків ТМ «Хрусteam » вагою по 60г. в асортименті (надалі – «Ящик сухариків»)

6.1.7. Головний приз номіналом 100 000,00 гривень складає 1 (одну) одиницю за весь Акційний період. Сума Головного призу вказана після оподаткування.

Участь в акції:

7. ПОРЯДОК УЧАСТІ В АКЦІЇ ТА РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ АКЦІЇ

7.1. Для участі в Акції Учаснику необхідно здійснити наступні дії:

7.1.1. Придбати Акційну продукцію.

7.1.2. Зареєструвати в період з 00 годин 00 хвилин 00 секунд 01 серпня 2016 року до 23 годин 59 хвилин 59 секунд 30 жовтня 2016 року Акційний код за допомогою СМС, в порядку передбаченому в п. 7.1.2.1. цих Правил, або шляхом реєстрації Акційного коду в інтернеті, в порядку передбаченому в п. 7.1.2.2. цих Правил.

7.1.2.1. Для реєстрації Акційного коду за допомогою SMS Учаснику Акції необхідно надіслати Акційний код з 00 годин 00 хвилин 00 секунд 01 серпня 2016 року до 23 годин 59 хвилин 59 секунд 30 жовтня 2016 року, в SMS-повідомленні на короткий номер 5727 або 5828 (Послуга дійсна для абонентів всіх національних GSM операторів України. Вартість відправки SMS-повідомлення на номер 5727 та 5828 для абонентів ПрАТ «МТС Україна» (МТС і Vodafone) - становить 0,65 грн, для абонентів ПрАТ «Київстар» - 0,60 грн, для абонентів ТОВ «лайфселл» - 0,66 грн. Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Для абонентів ПрАТ «МТС Україна» (МТС і Vodafone) додатково утримується роумінговий збір за відправку SMS-повідомлень на короткий номер згідно роумінгової тарифної зони. Технічна підтримка ТОВ «РедХос», 04050, м. Київ, вул. Пимоненка, буд. 13-К. Телефон сервісної підтримки: (044) 228-39-70, Пн.-Пт. 10:00 – 19:00)

7.1.2.2. Для реєстрації Акційного Коду в інтернеті Учаснику Акції необхідно завітати на інтернет-сайт Акції http://www.hrusteam.com (надалі Сайт) та здійснити наступні дії:

7.1.2.2.1. Авторизуватися на Сайті, натиснувши на головній сторінці Сайту кнопку «Вхід» або кнопку «Реєстрація», якщо Учасник ще не зареєстрований на Сайті.

7.1.2.2.1.1. Під час реєстрації на сайті Учасник Акції може використати свій обліковий запис в соціальній мережі Facebook або Vkontakte або свою електронну адресу, обов’язково зазначивши власний номер мобільного телефону одного з GSM операторів України.

7.1.2.2.2. Після авторизації на Сайті, на головній сторінці, ввести Акційний код у відповідне поле та Обрати «хруст сухарів» або «хруст грошей», що відповідає за вид Заохочень.

7.1.3. При реєстрації Учасником Акції наступних Акційних кодів, вони будуть автоматично заноситись в базу за номером його мобільного телефону, що був зареєстрований в Акції не залежно від методу реєстрації.

7.2. Один Акційний Код може бути зареєстрований тільки одним унікальним Учасником, і тільки один раз протягом Акції.

7.3. Унікальним Учасником Акції вважається Учасник Акції з належним лише йому унікальним номером мобільного телефону (надалі Унікальний Учасник).

7.4. Після реєстрації вірного Акційного коду шляхом відправлення SMS-повідомлення Учаснику буде надіслано відповідне SMS з підтвердженням реєстрації Акційного коду.

7.5. SMS-повідомлення не враховується, а у відповідь надсилається відповідне повідомлення, та особа не стає Учасником Акції в наступних випадках:

7.5.1. Якщо було відправлено невірний Акційний код;

7.5.2. Якщо SMS-повідомлення містить більше/меньше символів ніж правильний Акційний код;

7.5.3. Якщо SMS-повідомлення не містить Акційний код;

7.5.4. Якщо SMS-повідомлення містить Акційний код, який не може бути ідентифікований (містить крім Акційного коду зайві символи, пробіли тощо);

7.5.5. Якщо SMS-повідомлення відправлене за межами Акційного періоду, встановленого даними Правилами;

7.6. Ідентифікація Учасників Акції здійснюється Виконавцем Акції за допомогою унікального номеру мобільного телефону, з якого було відправлене SMS-повідомлення з правильним Акційний кодом, або який було вказано при реєстрації на Сайті, та відповідним зареєстрованим Акційний кодом.

7.7. Один унікальний Учасник Акції має право реєструвати не більше 10 (десять) вірних Акційних кодів протягом доби.

7.8. Вірним вважається Акційний Код, який присутній в загальній базі згенерованих Акційних Кодів, які використовувалися для нанесення на Акційну Упаковку.

7.9. Один унікальний Учасник Акції має право реєструвати не більше 5 (п’яти) невірних Акційних кодів протягом доби.

ХрусTeam С 1 августа по 30 октября 2016 Акция завершилась +3 9366 4
4

Комментария


Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.