Акции / Продукты питания / Арсеніївський квас / Пий квас драйвово, подорожуй кльово!

Акция Арсеніївський квас: Пий квас драйвово, подорожуй кльово!

С 1 июня по 31 августа 2016
Акция завершилась
Акция «Арсеніївський квас» Пий квас драйвово, подорожуй кльово!

ПИЙ КВАС ДРАЙВОВО, ПОДОРОЖУЙ КЛЬОВО!

 • КРОК 1- ШУКАЙ КОД ПІД КРИШЕЧКОЮ
 • КРОК 2 - ЗАРЕЄСТРУЙ КОД НА САЙТІ АБО ВІДПРАВ SMS НА НОМЕР 3669
 • КРОК 3 - ОТРИМУЙ ПОДАРУНКИ

Призи:

5. ФОНД ЗАОХОЧЕНЬ ТА ГОЛОВНОГО ПОДАРУНКУ АКЦІЇ.

БЕРУЧИ УЧАСТЬ У АКЦІЇ, УЧАСНИК МАЄ ПРАВО ОТРИМАТИ ОДНЕ ІЗ ЗАОХОЧЕННЯ 1-ГО РІВНЯ: ПОПОВНЕННЯ РАХУНКУ МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ НА 10,00. ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ЗАОХОЧЕНЬ 1-ГО РІВНЯ 10 000 ШТУК.

БЕРУЧИ УЧАСТЬ У АКЦІЇ, УЧАСНИК МАЄ ПРАВО ОТРИМАТИ ОДНЕ ІЗ НАСТУПНИХ ЩОТИЖНЕВИХ ЗАОХОЧЕНЬ 2-ГО РІВНЯ: 40 ШТУК ТЕРМОЧАШОК,40 ШТУК ЕКОСУМОК (ПО 520 ШТ. КОЖНОГО ВИДУ ЗАОХОЧЕННЯ)

ГОЛОВНИМ ПОДАРУНКОМ АКЦІЇ Є ВЕЛОСИПЕД, ЯКИЙ МОЖЕ БУТИ ОТРИМАНИЙ ВНАСЛІДОК ВИКОНАННЯ УЧАСНИКОМ УМОВ АКЦІЇ. ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ГОЛОВНОГО ПОДАРУНКУ АКЦІЇ НА ВЕСЬ СТРОК ЇЇ ПРОВЕДЕННЯ СКЛАДАЄ 3 ШТУКИ

Участь в акції:

ЗБЕРІГАТИ ПЛАСТИКОВІ КРИШЕЧКИ ВІД ПРОДУКЦІЇ, ЩО БЕРЕ УЧАСТЬ У АКЦІЇ, ЧЕРВОНОГО КОЛЬОРУ З НАПИСОМ «ШУКАЙ КОД ПІД КРИШКОЮ» З НАНЕСЕНИМ НА ЗВОРОТНІЙ СТОРОНІ УНІКАЛЬНОГО 12-ТИ ЗНАЧНОГО КОДУ

6. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ.

6.1. УЧАСНИКОМ АКЦІЇ Є ОСОБА, ЯКА ВІДПОВІДАЄ ВИМОГАМ, ЩО ЗАЗНАЧЕНІ В П. 2. ЦИХ ПРАВИЛ, ТА НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ ВИКОНАЛА УСІ УМОВИ ЦИХ ПРАВИЛ

6.2. ДЛЯ УЧАСТІ В АКЦІЇ ТА НАБУТТЯ СТАТУСУ УЧАСНИКА АКЦІЇ ОСОБІ ПРОТЯГОМ СТРОКУ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ НЕОБХІДНО ПРИДБАТИ МІНІМУМ 1 (ОДНУ) ОДИНИЦЮ АКЦІЙНОЇ ПРОДУКЦІЇ ТА ЗАРЕЄСТРУВАТИ АКЦІЙНИЙ КОД, ЗНАЙДЕНИЙ ПІД АКЦІЙНОЮ КРИШЕЧКОЮ БУДЬ-ЯКИМ ІЗ ДВОХ НИЖЧЕЗАЗНАЧЕНИХ СПОСОБІВ:

6.2.1. ШЛЯХОМ НАДСИЛАННЯ SMS-ПОВІДОМЛЕННЯ З НОМЕРОМ АКЦІЙНОГО КОДУ НА КОРОТКИЙ НОМЕР: 3669.

З КОЖНИМ SMS-ПОВІДОМЛЕННЯМ МОЖЕ БУТИ ВІДПРАВЛЕНИЙ ЛИШЕ 1 (ОДИН) АКЦІЙНИЙ КОД. ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ ТЕХНІЧНІМ ПРОВАЙДЕРОМ ПРОТЯГОМ СТРОКУ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ АКЦІЙНОГО КОДУ ТА ЯКЩО НАДІСЛАНИЙ АКЦІЙНИЙ КОД Є ДІЙСНИМ, НА НОМЕР СПОЖИВАЧА БУДЕ НАДІСЛАНЕ SMS-ПОВІДОМЛЕННЯ З ПІДТВЕРДЖЕННЯМ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ ЙОГО ЯК УЧАСНИКА АКЦІЇ ТА УСПІШНУ РЕЄСТРАЦІЮ ЙОГО АКЦІЙНОГО КОДУ.

SMS-ПОВІДОМЛЕННЯ, ЩО ВІДПРАВЛЯЮТЬСЯ УЧАСНИКАМИ АКЦІЇ, ПОВИННІ ВІДПОВІДАТИ НАСТУПНИМ ВИМОГАМ:

1) АКЦІЙНИЙ КОД ВКЛЮЧАЄ КОМБІНАЦІЮ З 12 СИМВОЛІВ (КОМБІНАЦІЯ ЦИФР ТА ЛІТЕР ЛАТИНСЬКОГО АЛФАВІТУ,

2) АКЦІЙНИЙ КОД ПИШЕТЬСЯ В SMS-ПОВІДОМЛЕННІ БЕЗ ПРОПУСКУ МІЖ ЦИФРАМИ ТА БЕЗ ІНШИХ ТЕХНІЧНИХ СИМВОЛІВ ВСЕРЕДИНІ АБО МІЖ СИМВОЛАМИ АКЦІЙНОГО КОДУ,

3) АКЦІЙНИЙ КОД МАЄ РЕЄСТРУВАТИСЯ ВПЕРШЕ,

4) SMS-ПОВІДОМЛЕННЯ З АКЦІЙНИМ КОДОМ МАЄ МІСТИТИ ЛИШЕ СИМВОЛИ АКЦІЙНОГО КОДУ,

5) SMS-ПОВІДОМЛЕННЯ З АКЦІЙНИМ КОДОМ МАЄ БУТИ ОТРИМАНЕ ТЕХНІЧНИМ ПРОВАЙДЕРОМ У СТРОК ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ.

6.2.2. ШЛЯХОМ РЕЄСТРАЦІЇ АКЦІЙНОГО КОДУ НА ВЕБ-СТОРІНЦІЗА ПОСИЛАННЯМ: WWW.ARSENIIVSKYI.UA/PROMO (НАДАЛІ – ВЕБ-СТОРІНКА АБО ВЕБ-САЙТ).

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА ВЕБ-СТОРІНЦІ ОСОБА МАЄ ЗАПОВНИТИ РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУ АКЦІЇ, ПІСЛЯ ЧОГО НАДІСЛАТИ АКЦІЙНИЙ КОД ДО БАЗИ АКЦІЇ ШЛЯХОМ ВВЕДЕННЯ СИМВОЛІВ АКЦІЙНОГО КОДУ У ВІДПОВІДНЕ ПОЛЕ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ ФОРМИ. ЯКЩО НАДІСЛАНИЙ АКЦІЙНИЙ КОД ДІЙСНИЙ, ОСОБА ОТРИМУЄ НА ВЕБ-СТОРІНЦІ ПОВІДОМЛЕННЯ З ПІДТВЕРДЖЕННЯМ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ ЙОГО ЯК УЧАСНИКА АКЦІЇ ТА УСПІШНУ РЕЄСТРАЦІЮ ЙОГО АКЦІЙНОГО КОДУ.

ОДИН УНІКАЛЬНИЙ КОД АКЦІЙНОЇ УПАКОВКИ МОЖЕ БУТИ ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ ДЛЯ УЧАСТІ В АКЦІЇ ЛИШЕ 1 (ОДИН) РАЗ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ОБРАНОГО УЧАСНИКОМ АКЦІЇ СПОСОБУ РЕЄСТРАЦІЇ ТА/АБО КІЛЬКОСТІ ВІДПРАВЛЕНИХ СМС - ПОВІДОМЛЕНЬ.

6.3. ІДЕНТИФІКАЦІЯ УЧАСНИКА АКЦІЇ ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗА НОМЕРОМ МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ, З ЯКОГО БУЛО НАПРАВЛЕНО АКЦІЙНИЙ КОД (ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ ШЛЯХОМ НАДСИЛАННЯ SMS-ПОВІДОМЛЕННЯ) АБО ЗА НОМЕРОМ, ЯКИЙ БУВ ВКАЗАНИЙ В РЕЄСТРАЦІЙНІЙ ФОРМІ ПІД ЧАС РЕЄСТРАЦІЇ АКЦІЙНИХ КОДІВ НА ВЕБ-СТОРІНЦІ (НАДАЛІ – КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН).

Арсеніївський квас С 1 июня по 31 августа 2016 Акция завершилась +1 2861 5
5

Комментариев


 • taro taro 29.06.2016 21:14
  Что-то этот квас в Одессе отсутствует ! :(
 • taro taro 30.06.2016 18:44
  Отзовитесь из Одессы - где продается этот квас ?
 • 17.07.2016 23:40
  taro taro @taro:
  Отзовитесь из Одессы - где продается этот квас ?
  Я купил в СИЛЬПО ! Не знаю насколько он натуральный, вкус кстати нормальный !
 • 04.08.2016 13:43
  владимир овсеев @v_ovseev:
  ребята кто то выиграл хоть одно пополнение
  Похоже, что и тут нас "разыграли" еще до начала акции ...
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.