Акция ТМ Laska: "Смакуй та подорожуй!"

С 1 мая по 30 сентября 2016
Акция завершилась
Акция Мороженого «ТМ Laska» (Ласка) "Смакуй та подорожуй!"
+38 (050) 411 11 01.

 

Любиш подорожувати? Хочеш зробити подарунок собі і своїй коханій особі, дититні, другу, колезі? Смакуй морозиво Laska і виграй подорож на двох до однієї з країн світу. Деталі на laska.ua

Призи:

4.1. Призовий фонд Акції складає:

4.1.1. Гарантовано: обкладинка на паспорт для кожного Учасника Акції. Кількість призів – 10 000 шт.

4.1.2. Супер-приз (далі – «Приз») – 2 поїздки на 2 особи. Кількість призів – 2 путівки на двох за весь термін акції. Під супер-призами мається на увазі можливість придбати путівку за акційною ціною в 1 гривню!

3.1. Для участі в Акції необхідно:

3.1.1. Зібрати 5 РІЗНИХ обгорток від морозива «Laska» з позначкою «Смакуй та подорожуй». Не обов’язково зберігати цілісність обгортки, так як при відкритті морозива упаковка в будь-якому випадку буде пошкоджена. Достатньо відправити ту частину обгортки де, є зображення назви морозива;

3.1.2. Відправити лист з обгортками. П’ять різних обгорток необхідно покласти у конверт і надіслати за адресою: а/с «Laska», м. Кіровоград, 25014.

Якщо Учасник назбирав 10 обгорток, їх можна надіслати одним листом, та Учасник буде зареєстрований два рази й отримає два гарантованих призи.

У листі Учасник обов’язково повинен розбірливо вказати свої прізвище, ім’я, по батькові, вік, контактний телефон, e-mail.

Для того, щоб гарантовано отримати приз, необхідно розбірливо вказати зворотну поштову адресу: індекс, місто (в якому проживає учасник), вулицю, будинок, квартиру.

3.2. За лист з 5 обгортками від морозива, Учасник гарантовано отримає яскраву обкладинку на паспорт. Наприкінці акції, серед листів, отриманих за весь період, будуть розігруватися 2 подорожі на двох до різних країн світуГарантовані призи (обкладинки) обміну та поверненню не підлягають.

3.3. Якщо Учасник хоче взяти участь в Акції декілька разів, це є можливим, проте кількість гарантованих призів на одну особу не може перевищувати 5 обкладинок протягом одного місяця.

ТМ Laska С 1 мая по 30 сентября 2016 Акция завершилась 2208 4
4

Комментария


 • 02.05.2016 21:10
  Куба далеко,куба рядом! Замечательная акция! Я была с детьми на Кубе в 2000 и Куба очень изменила моё отношение к жизни. Мороженое не ем,но кошки будут счастливы
 • Людмила 02.05.2016 23:05
  Снова обложки, могли бы что-то другое в гарантийку предложить
 • 03.05.2016 00:02
  А что,у меня прикольная обложка от старопрамена,в банке узнают-)
 • Юрий Берков 29.09.2016 05:45 изменено
  Получил за весь период 2 обложки, белую супруге и голубую себе, мороженое вкусное! ...надеюсь успею еще 3ю, если письмо вовремя дойдет... Но, главное, сейчас, когда до окончания акции осталось всего день... просто очень жду и надеюсь выиграть главный приз... никогда не выигрывал главных призов, как же хочется на Кубу)
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.