Акции / Продукты питания / Lay's / ЗУСТРІЧАЙ НАЙКІНОШНІШУ АКЦІЮ

Конкурс Lay's: ЗУСТРІЧАЙ НАЙКІНОШНІШУ АКЦІЮ

С 1 января по 31 марта 2022
Конкурс завершился
Конкурс Чипсов «Lay's» ЗУСТРІЧАЙ НАЙКІНОШНІШУ АКЦІЮ

Купуй акційну продукцію! Реєструй та збирай коди! Вигравай призи!

Акція триває з 01.01.2022 року по 31.03.2022 року включно на всій території України, за виключенням тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, окремих районів Донецької і Луганської областей та зони проведення ООС.

Гарантовані подарунки

«Фокстрот 100» — є ігровим найменуванням та умовним позначенням, під яким розуміється промокод, який може бути використаний у роздрібній мережі магазинів ТМ «Фокстрот» згідно з умовами, детально викладеними за посиланням https://www.foxtrot.com.ua/uk/actions/39722. Термін дії “Фокстрот 100” - до 30.06.2022 року. Гарантований подарунок автоматично отримують всі Учасники Акції після реєстрації кожного Акційного коду.

 

«Трофей» — заохочення, яке отримує кожен Учасник, що бере участь у розважальній активності «Грай в кіно з Pepsi та Lay’s» у Чат-боті Акції. Учасник має право обміняти це заохочення на додатковий код зареєструвавши Акційний код.

 

Подарунки

Право отримати Подарунки надається Учасникам в межах загальної кількості таких Подарунків. Учасник має можливість вибрати Подарунок у розділі Магазин Подарунків на Сайті або в Чат-боті і обміняти свої зареєстровані Акційні коди на право отримати такий Подарунок. Обмін Акційних кодів на Подарунки здійснюється за графіком, визначеним Виконавцем, про що він повідомляє Учасників шляхом розміщення інформації на Сайті або в Чат-боті. Кожен Учасник може отримати не більше ніж 1 (один) Подарунок кожного виду протягом Акції.

 

«Похід у кіно» — комплект з 2 (двох) електронних кодів, що можуть бути обміняні на 2 (два) квитки в кінотеатри мережі «Мультиплекс» за умовами та правилами мережі «Мультиплекс», наведеними за посиланням https://multiplex.ua/ru/promotion/330. Термін дії Подарунку до: 31.12.2022 року. Загальна кількість таких Подарунків складає 4 000 (чотири тисячі) штук. Подарунок можна отримати в обмін на 5 (п’ять) Акційних кодів, зареєстрованих Учасником через Сайт, або на таку ж кількість Акційних кодів, зареєстрованих через один із двох Чат-ботів Акції .

 

«Посуд для кіно» — набір, що складається з 2 (двох) предметів: брендованої склянки для напоїв Pepsi та брендованої жовтої миски Lay’s. Загальна кількість таких Подарунків складає 3 000 (три тисячі) штук. Подарунок можна отримати в обмін на 10 (десять) Акційних кодів, зареєстрованих Учасником через Сайт, або на таку ж кількість Акційних кодів, зареєстрованих через один із двох Чат-ботів Акції .

 

«Плед» — плед із нанесенням логотипів Pepsi та Lay’s. Загальна кількість таких Подарунків складає 1 500 (одна тисяча п’ятсот) штук. Подарунок можна отримати в обмін на 15 (п’ятнадцять) Акційних кодів, зареєстрованих Учасником через Сайт, або на таку ж кількість Акційних кодів, зареєстрованих через один із двох Чат-ботів Акції .

 

«Фокстрот 1000» — електронний сертифікат, що підтверджує безумовне зобов’язання мережі магазинів ТМ «Фокстрот» перед його пред’явником передати товар в розмірі фіксованого номіналу в 1 000 (одну тисячу) гривень, згідно з умовами та за правилами, вказаними на сайті https://www.foxtrot.com.ua/uk/actions/39722. Загальна кількість таких Подарунків 600 (шістсот) штук. УВАГА! Після отримання обов'язково перевірте строк дії та номінал Подарунка на сайті www.foxtrot.com.ua, у будь-якому магазині ТМ «Фокстрот. Техніка для дому» або за телефоном гарячої лінії 0 800 300 353. Термін дії Подарунка: 31.12.2022. Подарунок можна отримати в обмін на 20 (двадцять) Акційних кодів, зареєстрованих Учасником через Сайт, або на таку ж кількість Акційних кодів, зареєстрованих через один із двох Чат-ботів Акції .

 

9.3. Призи

Заохочення, право на отримання яких визначається за результатами розіграшу.

 

Щоденний приз «Саундбар»— акустичний пристрій «саундбар». Загальна кількість таких Призів складає 90 (дев’яносто) штук.

 

Щотижневий приз «Золотий квиток у кіно на цілий рік» — електронний код, що може бути обміняний на 24 (двадцять чотири) квитки в кінотеатри мережі «Мультиплекс» протягом року згідно з умовами та правилами, наведеними за посиланням https://multiplex.ua/ru/promotion/330. Термін дії Подарунку до 31.03.2023 року. Загальна кількість таких Призів складає 13 (тринадцять) штук.

 

Щомісячний приз «Телевізор 70”» —телевізор діагоналлю 70 дюймів. Загальна кількість таких Призів — 3 (три) штуки.

 

Головний Приз «100 000 ₴ на Кіномрію» — грошова сума у розмірі 100 000 (сто тисяч) гривень, призначена для витрати Переможцем на власний розсуд. Загальна кількість таких Призів — 1 (одна) штука. Приз розігрується серед Учасників, що зареєстрували 5 (п’ять) та більше Акційних кодів за весь Акційний період. Виконавець для Переможця нараховує, утримує та сплачує до бюджету податок з доходів фізичних осіб та військовий збір (чи інший податок, який підлягає сплаті) в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

Полные правила акции

Lay's С 1 января по 31 марта 2022 Конкурс завершился 910 7

Призы пользователей

показать все добавить приз
7

Комментариев


 • 10 января 13:28
  Ждали неделю пополнение сертификатов на Фокстрот 1000, а они не доступны. Все остальные подарки есть в магазине для обмена))) Подождём ещё недельку, может появятся. Акция классная ☝️😊
 • 28 января 11:40
  Обміняли коди на подарунок, чекаємо вже два тижні, так і немає☹️
 • Ева 21 февраля 09:50
  Кто-то что-то поучил все же?
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.