Акции / Финансы / Visa / «Подорожуйте Європою – і отримайте шанс виграти подарунки від Visa!

Акция Visa: «Подорожуйте Європою – і отримайте шанс виграти подарунки від Visa!

С 12 июля по 30 сентября 2017
Акция завершилась
Акция «Visa» (Виза) «Подорожуйте Європою – і отримайте шанс виграти подарунки від Visa!

Вирушаєте у подорож Європою? Яскраві пригоди, нові враження і можливість виграти подарунки від Visa для справжніх мандрівників!

Призы:

Заохочення №1 – екшн камера «GoPro Hero 5 black». Всього 33 (тридцять три) штуки на весь Період проведення Акції.

Заохочення №2 – автомобіль «Renault Duster» (базової комплектації). Всього 3 (три) штуки на весь Період проведення Акції.

Участие в акции:

Здійснити оплату однією із таких дійсних карток Visa, емітованих банками України: Visa Electron, Visa Classic, Visa Gold, Visa Platinum та Visa Infinite (надалі – «Картки»), за товари, роботи чи послуги (надалі – «Операція»), на будь-яку суму, через POS-термінал з фізичною присутністю картки у будь-якій з країн, що зазначена як Територія проведення Акції. 3.1.2. Зареєструвати Операцію за допомогою форми реєстрації на Офіційній сторінці, зазначивши усі необхідні поля, ознайомитись і погодитись з Правилами, а також підтвердити свою згоду на обробку персональних даних, шляхом проставлення відповідної відмітки у формі реєстрації. 3.1.3. Реєстрація Операції без проставлення відповідної відмітки про ознайомлення та погодження з Правилами та про згоду на обробку персональних даних є неможливою. 3.1.4. Протягом Періоду проведення Акції Учасник може зареєструвати необмежену кількість Операцій. Кожна Операція дає 1 шанс, тому більша кількість Операцій може збільшити шанси стати Переможцем, відповідно до порядку визначення Переможців. Умисна реєстрація однієї Операції більше 1 (одного) разу позбавляє Учасника права участі в Акції.

Visa С 12 июля по 30 сентября 2017 Акция завершилась 881 1
1

Комментарий


 • Tetyana Lyubun 20.07.2017 18:44
  Я хочу получить деньги и машина давай Богу и Слава
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.

   Похожие акции

   показать все
   Наверх