Акция UniCredit Bank Украина: Акция UniCredit Bank: Час твоєї гри

С 10 мая по 31 июля 2016
Акция завершилась
Акция «UniCredit Bank Украина» Акция UniCredit Bank: Час твоєї гри

Час твоєї гри!

Розраховуйся Футбольною карткою MasterCard UniCredit Bank, реєструй чек та вигравай головний подарунок - автомобіль Nissan Qashqai!

Розраховуйся Футбольною карткою у будь-якому із пабів партнерів – отримуй від закладу приємні бонуси та подарунки!

Призи:

Фонд Заохочень Акції (надалі - Заохочення) складається з:

5.1.1. заохочення 1: ігрова приставка Sony PlayStation – 1 шт.;

5.1.2. заохочення 2: телевізор Samsung з діагоналлю 55” – 1шт.;

5.1.3. головне Заохочення: грошові кошти на придбання автомобіля Nissan Qashqai 1.2 2WD CVT XE - 1 шт. Під «грошові кошти на придбання автомобіля» мається сума грошових коштів з цільовим призначенням, для придбання автомобіля Nissan Qashqai, у автосалоні визначеному Замовником/Банком, а саме:

5.1.3.1. Частина 1: грошові кошти у розмірі 350 000 грн., вручення яких здійснюється Виконавцем шляхом переказу грошових коштів на окрему картку емітовану у Банку, на замовлення Замовника;

5.1.3.2. Частина 2: грошові кошти у розмірі 250 000 грн., вручення яких здійснюється Виконавцем шляхом переказу грошових коштів на картку емітовану у Банку, вказану у п.5.1.3.1. Правил, на замовлення Замовника 2

Для набуття статусу Учасника Акції необхідно:

4.1.1. до початку Строку проведення Акції, зазначеного в п.3. цих Правил, або протягом такого Строку проведення Акції оформити платіжну картку MasterCard «Футбольна картка» ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Banktm (далі – Платіжна картка), в одному з відділень Замовника 2.

4.1.2. у Період проведення Акції здійснити від 1 (однієї) розрахункової операції Платіжною карткою з оплати товарів, робіт чи послуг на суму від 300 (трьохсот) гривень в торгово-сервісних компаніях на всій території України та за її межами (включаючи мережу Інтернет), за виключенням тимчасово окупованих територій України та зони проведення антитерористичної операції, далі – Транзакція.

4.1.3. зареєструвати чек про оплату товарів, робіт чи послуг на інтернет-сайті Акції за посиланням: footballcard.unicredit.ua згідно із запропонованою формою реєстрації.

4.2. після реєстрації чеку всі наступні Транзакції Учасника Акції з оплати товарів, робіт чи послуг на суму від 300,00 гривень (трьохсот гривень 00 копійок) в торгово-сервісних компаніях на всій території України та за її межами (включаючи мережу Інтернет), за виключенням тимчасово окупованих територій України та зони проведення антитерористичної операції, з використанням Футбольної картки у період проведення Акції автоматично заносяться до бази Транзакцій та приймають участь у всіх наступних розіграшах подарунків протягом періоду проведення Акції. Відповідальність за достовірність даних у базі Транзакцій несе Організатор.

UniCredit Bank Украина С 10 мая по 31 июля 2016 Акция завершилась 520
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.

   Похожие акции

   показать все
   Наверх