Акции / Финансы / УкрЗолото / "Легко бути чарівником!"

Акция УкрЗолото: "Легко бути чарівником!"

С 15 декабря 2015 по 13 марта 2016
Акция завершилась
Акция «УкрЗолото» "Легко бути чарівником!"

Здійсни покупку на суму від 1000 грн. та отримай шанс виграти подорож на двох на острови Мальдіви.

Територія проведення Акції: всі магазини мережі ювелірних супермаркетів УКРЗОЛОТО.

Приз:

Подорож на двох на о. Мальдіви (включає: проживання в готелі категорії 4-5 зірок, 7 ночей на двох осіб - авіапереліт – трансфер (аеропорт-готель)  - харчування за системою  All inclusive (все включено) – страховка. Вартість віз оплачується Переможцем Акції особисто).

Миттєві заохочувальні призи: святковий сувенір,  додаткова Картка учасника Акції, пляшка шампанського, солодкий приз, романтичний подарунок

Для прийняття участі в Акції, протягом періоду її проведення, необхідно придбати у будь-якому магазині мережі ювелірних супермаркетів УКРЗОЛОТО ювелірні вироби та/або інші товари на суму від 1 000 (одна тисяча) гривень, що підтверджується наявністю розрахункового документу (чеку). У день здійснення покупки необхідно її зареєструвати в Адміністратора відповідного магазину мережі ювелірних супермаркетів УКРЗОЛОТО, в якому здійснено покупку.

УВАГА!!! Кожен покупець має можливість отримати одну Картку Учасника за кожну повну 1 000 (одну тисячу) гривень вартості зробленої покупки, зазначеної у розрахунковому документі (чеку) в день здійснення покупки (кількість Карток учасника для кожного покупця необмежена, та кратна кожній повній 1 000 (одній тисячі) гривень вартості покупки, зазначеної у чеках).

Для отримання Картки Учасника, покупець Акційної продукції зобов’язаний її зареєструвати: надати Адміністраторові ювелірного супермаркету УКРЗОЛОТО чек на суму відповідної покупки, а також обов’язкову до заповнення Адміністратором інформацію: дійсні на момент реєстрації персональні дані (такі як ПІБ, № телефону), після заповнення Адміністратором відповідних даних, покупець зобов’язаний поставити власноручний підпис у журналі Адміністратора мережі ювелірних супермаркетів УКРЗОЛОТО та на Картці Учасника. 

Учасник Акції зобов’язаний разом з розрахунковим документом (чеком), зберігати до кінця періоду проведення Акції та завершення процедури визначення переможця Акції, Картку Учасника Акції.

Регистрация кодов с 15.12.2015 по 13.03.2016
Сроки проведения с 15.12.2015 по 13.03.2016

УкрЗолото С 15 декабря 2015 по 13 марта 2016 Акция завершилась 641
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.

   Похожие акции

   показать все
   Наверх