Акции / Финансы / УкрЗолото / «Купуй прикраси - мандруй Україною»

Акция УкрЗолото: «Купуй прикраси - мандруй Україною»

С 23 июня по 17 сентября 2016
Акция завершилась
Акция «УкрЗолото» «Купуй прикраси - мандруй Україною»

Купуйте ювелірну продукцію, у тому числі, разом із супутніми товарами, в мережі ювелірних супермаркетів «Укрзолото», на суму кожної покупки від 1 000 (однієї тисячі) грн., зробленої протягом одного робочого дня відповідного ювелірного супермаркету «Укрзолото», отримайте можливість стати переможцем Акції з правом отримання незабутніх Турів вихідного дня на двох та/або додаткових призів!!!

Призи:

Головні подарунки:

Сертифікат, який переможець відповідного Етапу Акції вправі обміняти у Туристичного партнера Акції на тур вихідного дня на двох осіб за наступними напрямками:

 • подорож до «Південної Пальміри» (м. Одеси), яка приваблює до себе тисячі туристів сонячними пляжами, теплим морем, м`яким кліматом (за результатами процедур визначення переможців Етапу 1, Етапу 2, Етапу 3 Акції);
 • подорож до «Смарагдових Карпат» (м. Яремче), що славляться величчю силуетів гір на горизонті, смарагдовим морем зелені, цілющими термальними водами та СПА–курортами (за результатами процедур визначення переможців Етапу 1 та Етапу 2 Акції).
 • подорож до міста Лева, яке зачаровує з першого погляду. Кожна вуличка м.Львова наповнена стародавнім шармом, ароматами кави, духом романтики і архітектурною довершеністю, кожен його елемент приховує цікаві історії та інтригуючі загадкові легенди (за результатами процедур визначення переможців Етапу 3 Акції).

Кількість Головних призів – 24 шт.

Додаткові подарунки:

Подарункові сертифікати «Укрзолото» номіналом на суму 500 грн. - 72 шт.

Сувеніри від «Укрзолото» - 72 шт.

Участь в акції:

Етап 1: з 23.06.2016р. по 23.07.2016р. Процедура визначення переможців 23.07.2016р.

Етап 2: з 24.07.2016р  по 20.08.2016р. Процедура визначення переможців 20.08.2016р.

Етап 3: з 21.08.2016р по 17.09.2016р. Процедура визначення переможців 17.09.2016р.

4.14. Для прийняття участі в Акції, протягом періоду її проведення, вказаного в п. 2.2. даних Офіційних умов, необхідно придбати у будь-якому магазині мережі ювелірних супермаркетів «Укрзолото» ювелірну продукцію, у тому числі, разом із супутніми товарами, на суму від 1000 (однієї тисячі) грн. Під час оформлення, відповідно до даних Офіційних умов, Карток учасників Акції, враховуються виключно!!! суми покупок, зроблених протягом одного робочого дня відповідного ювелірного супермаркету «Укрзолото». Наступним обов’язковим кроком до оформлення Картки учасника, є заповнення Картки Учасника, яку можна отримати у Адміністраторів усіх магазинів мережі ювелірних супермаркетів «Укрзолото», розташованих на території України при пред’явленні відповідного розрахункового(-их) документу(-ів). До Картки учасника необхідно внести всю обов’язкову до заповнення інформацію.

УВАГА!!! Кожен покупець має можливість отримати одну Картку Учасника за кожну повну 1000 (одну тисячу) грн. вартості зробленої (-их) покупки (-ок), зазначеної (-их) у розрахунковому (-их) документі (-ах) (чеку(-ах)), отриманих протягом одного робочого дня (кількість Карток учасника для кожного покупця необмежена, та кратна повній 1000 (одній тисячі) грн. вартості покупок, зроблених протягом одного робочого дня відповідного ювелірного супермаркету «Укрзолото», та зазначених у чеку(-ах)). У разі здійснення декількох покупок протягом одного робочого дня та отримання декількох розрахункових документів (чеків), сума (загальна вартість покупок) по таким розрахунковим документам (чекам) сумується, та покупець має право отримати Картки Учасників із розрахунку одна Картка Учасника за кожну 1000,00 (одну тисячу) гривень вартості покупок, зроблених протягом одного робочого дня, та зазначених у чеках, виданих протягом такого робочого дня.

4.15. Для отримання Картки Учасника, покупець Акційної продукції зобов’язаний надати Адміністраторові ювелірного супермаркету «Укрзолото» чек (-и) на суму відповідної покупки, а також обов’язкову до заповнення Адміністратором інформацію: дійсні на момент реєстрації персональні дані (такі як ПІБ, № телефону), після заповнення Адміністратором відповідних даних, покупець ставить власноручний підпис у журналі Адміністратора мережі ювелірних супермаркетів «УКРЗОЛОТО» та на Картці Учасника, у тому числі на жовтому відривному купоні такої Картки.

УВАГА!!! До участі в Акції та Процедурах визначення переможців допускаються лише власники дисконтних карт мережі ювелірних супермаркетів «Укрзолото». При внесенні відповідної інформації щодо дисконтної карти, Адміністратор зобов’язаний перевіряти (уточняти) у власника (отримувача) актуальність наявних даних про неї. У випадку відсутності у відповідного покупця, що має намір стати Учасником Акції, дисконтної карти, Адміністратор зобов’язаний оформити для такої особи та видати нову дисконтну карту мережі ювелірних супермаркетів «Укрзолото» та внести її реквізити до внутрішньої Відомості.

4.16. Картка Учасника та жовтий відривний купон Картки Учасника в обов’язковому порядку мають бути завірені власноручним підписом Учасника, що свідчитиме про прийняття таким Учасником у повній мірі усіх положень даних Офіційних Умов, підтверджуватиме дійсність вказаних Учасником персональних даних та надання згоди Учасником на їх використання та обробку.

УВАГА!!!!! Картка Учасника, що містить неправдиві дані або яка не містить обов’язкової до заповнення інформації не дає відповідному Покупцеві права участі в Акції та процедурах визначення переможців, що матимуть право на отримання відповідного Головного призу та/або додаткових призів.

УкрЗолото С 23 июня по 17 сентября 2016 Акция завершилась 288
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.

   Похожие акции

   показать все
   Наверх