Акции / Финансы / MasterCard / Виграйте шопінг з персональним стилістом чи 1 з 5 сертифікатів на курс лекцій у fashion-школі MODEIS

Конкурс MasterCard: Виграйте шопінг з персональним стилістом чи 1 з 5 сертифікатів на курс лекцій у fashion-школі MODEIS

С 1 декабря 2021 по 31 января 2022
Конкурс завершился
Конкурс «MasterCard» (Мастеркард) Виграйте шопінг з персональним стилістом чи 1 з 5 сертифікатів на курс лекцій у fashion-школі MODEIS

Смак, упевненість, стиль – запрошуємо на професійний шопінг у супроводі досвідченого іміджмейкера! Виграйте похід по модних магазинах разом зі стилістом Маргаритою Мурадовою, авторкою популярного YouTube-каналу про моду, – зробіть ревізію вашого гардеробу та доберіть персональні луки, що залишаться вам у подарунок. Отримайте новий, унікальний імідж до весняного сезону-2022 та візьміть участь у зйомці програми «Рито, що вдягнути?» для MEGOGO Live.

Також ви можете піднести на новий рівень свої навички зі створення модного образу на курсі «Стиль для тебе» від освітньої платформи MODEISME, вигравши один із п’яти сертифікатів на навчання. Тим часом дивіться шоу «Рито, що вдягнути?» та вдосконалюйте ваше чуття моди вже зараз!

Призы:

модний пакет "Гардероб-Шопінг-Зйомки" з Маргаритою Мурадовою чи один з п’яти сертифікатів на лекційну програму «Стиль для тебе».

Участие в акции:

– Обмінюйте бали на участь у розіграші (що більше списань, то вищі ваші шанси на виграш),

– Розраховуйтеся карткою Mastercard® і накопичуйте бали.

– Виграйте божественно модний пакет "Гардероб-Шопінг-Зйомки" з Маргаритою Мурадовою чи один з п’яти сертифікатів на лекційну програму «Стиль для тебе».

MasterCard С 1 декабря 2021 по 31 января 2022 Конкурс завершился 81 1
1

Комментарий


 • Kumar Abadgy 07.12.2021 13:51 изменено
  Дуже цікаво та креативно.
  Мабуть, зроблю свою ставку на виграш один із п'яти сертифікатів на лекційну програму «Стиль для тебе».
  Хочу навчитися бути стильним та зухвалим. Моя психологіня дуже підтримала мене у цьому прагненні.
  Так і сказала - справжній урбаніст повинен бути квіром, а не лисим накаченим мужиком! Феміністи, квіри та урбаністи! Чекаю на Ваші думки! [music]
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.