Акции / Детский мир / Milka / Відкрий Альпи всією сім’єю!

Акция Milka: Відкрий Альпи всією сім’єю!

С 5 февраля по 5 апреля 2018
Акция завершилась
Акция «Milka» (милка) Відкрий Альпи всією сім’єю!
0800 507 000

Хочеш поїхати в Альпи всією сім'єю або виграти інші призи? Бери участь в супер акції від Milka!

Призы:

Щоденне Заохочення: поповнення мобільного рахунку мобільного номеру телефону на суму 50,00 грн.

Щотижневе Заохочення: LED-телевізор SAMSUNG UE24H4070

Щомісячне Заохочення: Сертифікат на сімейну подорож в Альпи

Участие в акции:

4.1. Для того щоб узяти участь в Акції , Учаснику необхідно вчинити наступні дії:

4.1.1. Протягом періоду проведення Акції, зазначеному у п.1.3 даних Правил, придбати у будь якій торговій мережі на території проведення Акції, щонайменше 2 (дві) різні одиниці продукції «Milka» (надалі по тексту «Продукція») згідно переліку у п. 4.1.2. однією покупкою (операцією/чеком). Загальна сума придбаної продукції не може бути меншою за 100,00 грн. (сто гривень 00 копійок).

4.1.2. Розрахуватися за вказану у Таблиці 1 продукцію будь-яким способом оплати на касі торгової мережі, та отримати фіскальний чек, в якому буде зафіксовано факт оплати щонайменше 2 (двох) різних одиниць продукції «Milka» на загальну суму не менше 100,00 грн. (сто гривень 00 копійок). Оригінал фіскального чеку необхідно зберігати до кінця Акції.

До акції допускаються лише фіскальні чеки які місять щонайменше 2 (дві) різні одиниці продукції «Milka». Чек приймає участь у акції якщо підтверджує акт оплати двох різних одиниць продукції «Milka», на загальну суму не менше 100,00 грн. (сто гривень 00 копійок), не залежно від Інших товарів (їх типу, кількості та вартості) придбаних одночасно с продукцією.

4.1.3. Зареєструвати чек через веб-сайт: www.milka-promo.com.ua ввівши у відповідне поле свій номер телефону та дані з фіскального чеку (час, дата покупки, адреса магазину інше).

4.2. Кожен зареєстрований чек додає номер телефону, з якого було надіслано код, до списку номерів, серед яких будуть обиратися Переможці, які отримують Заохочення. Кожен Учасник може надіслати необмежену кількість кодів, тим самим збільшуючи свій шанс на отримання Заохочення.

Milka С 5 февраля по 5 апреля 2018 Акция завершилась 3086 6
6

Комментариев


 • 10.02.2018 20:47
  Классно **************************
 • Татьяна 11.02.2018 15:20
  Ну, шоколад я люблю))), поэтому будем брать сразу количеством)))
 • 22.02.2018 14:28
  сайт заполняется исключительно пополнением на 50 гр и всё-(
 • 21.03.2018 13:25
  мне акция не понравилась,хоть по телеку и крутят рекламу, сайт не заполняется. Да и на более 100гр покупать шоколад.....в чеке надо указывать адрес магазина,глупо как-то
 • 06.04.2018 21:14
  Блин а как, акцыя уже прошла?
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.