Акции / Детский мир / Kinder / «Веселі звірятка»

Акция Kinder: «Веселі звірятка»

С 1 октября 2015 по 31 января 2016
Акция завершилась
Акция «Kinder» (Ребенок) «Веселі звірятка»

Друже!

Якщо ти бажаєш взяти участь в Акції, надсилай до 31 січня 2016 року акційні обгортки від Kinder Сюрприз на адресу: Київ, 03150 а/с «Кіндер». За 12 обгорток ти гарантовано отримає іграшку-подушку, а за 15 — дивовижний атлас «Світ тварин».

Подарунки:

Подушка-іграшка

Атлас "Світ тварин"

Подорож до зоопарку в Європі

Участь в акції: 

1. ЗБИРАЙ акційні обгортки від Kinder Сюрприз (лицьова сторона)

2. НАДСИЛАЙ до 31 січня 2016 року на адресу: 03150, м. Київ а/с «Кіндер»

3. ГРАЙ ТА ПОДОРОЖУЙ гарантовано отримуй подушку-іграшку за 12 обгорток атлас «Світ тварин» за 15 обгорток та бери участь у розіграші подорожі до зоопарку в Європі!

Будь уважним: до участі в Акції приймаються лише обгортки серій «Веселі звірятка», «Hello Kitty», «Посіпаки», «Месники», «Лунтик та Смішарики» або «Панда Кунг-фу 3», імпортером яких є ТОВ «Ферреро Україна».

Після того, як твоє ім’я з’явиться в переліку переможців, ми здійснимо відправку гарантованого подарунка протягом 30 календарних днів, але не пізніше 29 лютого 2016 року включно, а головного подарунка — протягом 5 днів після отримання необхідних документів, вказаних в Офіційних правилах. Зверни увагу, що один учасник може отримати максимум 1 головний та 3 гарантованих подарунки.

Kinder С 1 октября 2015 по 31 января 2016 Акция завершилась +2 644 1

Призы пользователей

показать все добавить приз
1

Комментарий


Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.