Акции / Детский мир / Kinder / «Кіндер Сюрприз - Фіксики»

Акция Kinder: «Кіндер Сюрприз - Фіксики»

С 15 июля по 15 сентября 2016
Акция завершилась
Акция «Kinder» (Ребенок) «Кіндер Сюрприз - Фіксики»
0-800-30-40-30

Якщо ти бажаєш взяти участь в Акції, надсилай до 15 вересня 2016 року акційні обгортки від Kinder Сюрприз на адресу: Київ, 03150 а/с «Кіндер». За 7 обгорток ти гарантовано отримаєш толстовку.

Приз:

гарантовано отримаєш толстовку

Будь уважним: до участі в Акції приймаються лише обгортки серій «Фіксики», «Маша та Ведмідь», «My Little Pony», «Angry Birds» та «Disney Princess and Palace Pets», імпортером яких є ТОВ «Ферреро Україна».

Друже, у своєму листі не забудь:

 • Правильно заповнити усі поля на конверті, як вказано на малюнку.
 • Вкласти у конверт 7 обгорток від KINDER СЮРПРИЗ лише з серією Фіксики, My Little Pony, Disney Princess and Palace Pets, Angry Birds або Маша та Ведмідь.
 • Вкласти у конверт аркуш паперу з номером свого контактного телефону.

Після того, як твоє ім’я з’явиться в переліку переможців, ми здійснимо відправку гарантованого подарунка протягом 30 календарних днів, але не пізніше 15 жовтня 2016 року включно. Зверни увагу, що один учасник може отримати максимум 2 гарантованих подарунки.

Kinder С 15 июля по 15 сентября 2016 Акция завершилась +1 8250
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.