Акции / Детский мир / Kinder / Акция Киндер Сюрприз - Маша и медведь

Акция Kinder: Акция Киндер Сюрприз - Маша и медведь

С 14 марта по 31 мая 2016
Акция завершилась
Акция «Kinder» (Ребенок) Акция Киндер Сюрприз - Маша и медведь

Збери 12 обгорток від «KINDER СЮРПРИЗ» (КІНДЕР СЮРПРИЗ)

Надішли на адресу а/с Кіндер, м. Київ, 03150 з 14 березня по 31 травня 2016 р.

Отримуй крутий рюкзак від Маші та Михасика

Призы:

Рюкзак із зображенням логотипа «KINDER» (КІНДЕР) та героїв мультфільму «Маша та Ведмідь».

Участие в акции:

 • Щоб стати Учасником Акції, особа має надіслати в одному конверті 12 (дванадцять) цілісних обгорток (лицьова сторона) від будь-якої Акційної продукції під торговельною маркою «KINDER СЮРПРИЗ» (КІНДЕР СЮРПРИЗ) на адресу: Україна, м. Київ, 03150, а/с «Кіндер».
  З метою забезпечення отримання Виконавцем листа учасникам Акції, рекомендуємо надсилати акційні обгортки рекомендованим листом. Ця умова не є обов’язковою до виконання, остаточне рішення щодо способу відправки акційних обгорток приймається Учасником Акції самостійно.
 • На конверті з обгортками від Акційної продукції Учасник (повнолітня дієздатна особа) має розбірливо українською мовою зазначити свої прізвище, ім’я, по-батькові, вік, контактний телефон, повну поштову адресу з індексом, за якою Учасник бажає отримати Гарантований подарунок.
Kinder С 14 марта по 31 мая 2016 Акция завершилась 8184 2
2

Комментария


 • Ladmin 13.06.2016 17:17
  Леся Рыбак @Rybaklesya, Это совет организаторам акции, если не ошибаюсь? Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции, информация опубликована с целью ознакомления. Вы можете перейти на официальный сайт акции и так уведомить организатора о недоставленных призах.
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.