Акция Watsons и TAFT: Битва стилів з TAFT

С 28 февраля по 28 марта 2017
Акция завершилась
Акция «Watsons» Битва стилів з TAFT

Приєднуйся до команди, отримуй бали на картку Watsons та шанс на подарунки щотижня! Знайди команду однодумців та доведіть разом, що ваш стиль життя дозволяє виглядати неперевершено.

Участь в акції: 

 • Крок 1. Зареєструватися на Cайті taft.watsons.ua за допомогою свого Аккаунту в соціальній мережі однієї з соціальних мереж Вконтакті або Facebook , (надалі – «Аккаунт). 
 • Крок 2. Ознайомитись на Сайті з Правилами участі в Акції.
 • Крок 3. Обрати одну команду з-поміж таких жіночих команд як: «Fashion-красуні», «Бізнес-леді», «Креативні експериментаторки», «Шукачки вражень», «Завжди у формі», яка відповідає вашому стилю за власним бажанням або за допомогою тесту, що розміщений на Сайті taft.watsons.ua. Один Учасник Акції має право обрати лише одну команду.
 • Крок 4. Завантажити власне фото до обраної команди у відповідності до п. 5.3. Правил.
 • Крок 5. Протягом дії Акції придбати продукцію ТМ «TAFT» (від 1 од. продукції в торговій мережі Watsons або скориставшись промокодом, який буде прописаний на сайті taft.watsons.uaв особистому кабінеті кожного учасника і придбати в он-лайн магазині Watsons або зареєструвати картку Watsons club на цьому ж сайті в особистому кабінеті).
 • Крок 6. Отримувати «like» (в перекладі з англ. «like» подобатись) від інших Учасників Акції.

Учасники, що виконають кроки 1, 2, 3 здобувають право приймати участь у розіграші подарунків «Набір для укладки».

Учасники, що виконають кроки 1, 2, 3 та 5 здобувають право приймати участь у розіграші подарунку «Стайлер для волосся».

Учасники, що виконають кроки 1, 2, 3, 4, 6 здобувають право змагатися за подарунок «Професійна Фотосесія».

Призы:

 • Головний подарунок для всіх учасників команди-переможця, що отримала найбільшу кількість балів - «Вебінар від провідного стиліста» (он-лайн майстер-клас зі стилю).
 • Подарунок «Професійна фотосесія» отримують найактивніші Учасники Акції, а саме ті Учасники, що отримали найбільшу кількість «like» (в перекладі з англ. «like» подобатись). Кількість - 5 фотосесій ( одна фотосесія на команду, з якої буде визначено найактивнішого Учасника).
 • Подарунок «Стайлер для волосся» отримують 4 особи, за умови виконання Учасниками Акції умов протягом тижня, що передує такому понеділку. Кількість стайлерів – 4 шт. Визначення Переможця відбудеться за допомогою сервісу random.org.
 • Подарунок « Набір для укладки волосся» (аксесуар та продукція ТМ «Taft») отримують 20 осіб, у випадку, якщо Учасник Акції зареєструвався на сайті акції та вступив до однієї з п’яти команд. Кількість наборів – 20 шт. Визначення Переможця відбудеться за допомогою сервісу random.org.
 • Гарантований подарунок для власників карток Watsons Club – додаткові бали на картку у розмірі 100 (сто) балів за кожну дію.
Watsons С 28 февраля по 28 марта 2017 Акция завершилась 405 1
1

Комментарий


Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.