Акции / Косметика и Парфюм / Libresse / Пой смелее! Поддержи Украину на евровидении!

Конкурс Libresse, Viva: Пой смелее! Поддержи Украину на евровидении!

С 14 апреля по 5 мая 2017
Конкурс завершился
Конкурс «Libresse» (Либрес) Пой смелее! Поддержи Украину на евровидении!

Співай разом з Libresse та Viva! на підтримку України у Євробаченні. Виконай улюблену пісню на камеру та завантажуй відео на сайт libresse.viva.ua до 3 травня.

Щотижня ти можеш стати однією з 5 переможниць, яких обиратимуть за допомогою сервісу random.org. Щасливиці виграють подарунки від Libresse. А у фіналі акції отримай шанс потрапити на фінальний концерт Євробачення або виграти квитки до VIP фан-зони закритої вечірки для зірок на підтримку O.Torvald.

Участие в конкурсе:

Для Учасників першого етапу Акції:

 • Записати відео із власним виконанням будь-якої пісні (або повністю або окремого куплету пісні),
 • Зайти на веб-сторінку libresse.viva.ua
 • Авторизуватися на Веб-сторінці за допомогою свого профілю в соціальній мережі Facebook, ВКонтакте, Instragram або заповнити форму авторизації на веб-сторінці libresse.viva.ua
 • З 14.04.2017 до 23.59 03.05.2017 завантажити запис із власним виконанням будь-якої пісні на веб-сторінку libresse.viva.ua. Кількість відео, які можуть бути завантажені на веб-сторінку не обмежено. При визначенні Переможців першого етапу кількість голосів отриманих одним Учасником Акції за різні завантажені відео не додаються;
 • Дочекатись проходження модерації відео (в вихідні та святкові дні модерація відбувається 1 раз на добу, в будні дні двічі на день).
 • З 11.00 04.05.2017 по 23.59 09.05.2017 шляхом натиснення на кнопку, яка з’явиться на Веб-сторінці, поділитися відео в будь-якій соцмережі, запросивши друзів голосувати за нього на сайті libresse.viva.ua. Голосування відбувається на сайті libresse.viva.ua. Голоси на сайті та «лайки» в соціальних мережах не додаються («лайки» в соціальних мережах не враховуються при визначенні Переможців Акції).

С 04.05.17 по 09.05.17 пройдет ГОЛОСОВАНИЕ ЗА ВИДЕО НА САЙТЕ По итогу голосования среди ТОП 30 с помощью random.org редакция Viva.ua выберет 5 главных победителей:

Призы:

 • ЕЖЕНЕДЕЛЬНО с 14.04.17 по 03.05.17 среди учаcтников, которые загрузили на сайт видео, с помощью random.org будут выбраны по пять победителей, которые получат призы от Libresse ® - годовой запас прокладок на критические дни и ежедневных прокладок. В призовой набор входят: 12 упаковок по 10 шт. Libresse Ultra, 6 упаковок по 60 шт. Libresse Dailyfresh мультистайл.

Главный приз: 

 • БИЛЕТЫ НА ФИНАЛ ЕВРОВИДЕНИЯ. В кол-ве 2 шт (1-2 место)
 • БИЛЕТЫ В VIP ФАН-ЗОНУ (закрытая вечеринка от Viva! для звезд и коллективов в поддержку O.Torvald) в колве 3 шт.  (3-5 место)

Для Учасників другого етапу Акції:

Для Учасників, які мають намір отримати Заохочення першого рівня другого етапу:

 • 13.05.2017 не пізніше 21.00 прибути за адресою , Україна, м. Київ, 02000, Майдан Незалежності, 1, ТЦ Globus (2 лінія), фан-зона VIVA! на 1-му поверсі, знайти pink-зону від ТМ «Libresse», яка розміщена в фан-зоні VIVA! з вільним входом.
 • З 21.00 по 21.15 13.05.2017 за завданням редактора viva.ua заспівати пісню чи один із куплетів пісні одного із українських учасників пісенного конкурсу Евробачення минулих років (Руслана, Джамала, Вєрка Сердючка, Світлана Лобода, Тіна Кароль, Альоша та інші) в прямому ефірі онлайн-трансляції (стрім), що буде проводитись в групі https://www.facebook.com/VIVA.VIVA.VIVA/?ref=settings.

Для Учасниць (жінок) другого етапу Акції (Додаткових Переможців другого етапу), які мають намір отримати Заохочення другого рівня другого етапу:

 • 13.05.2017не пізніше 21.00 прибути за адресою , Україна, м. Київ, 02000, Майдан Незалежності, 1, ТЦ Globus (2 лінія), фан-зона VIVA! на 1-му поверсі, знайти pink-зону від ТМ «Libresse», яка розміщена в фан-зоні VIVA! з вільним входом. Кількість Заохочення другого рівня другого етапу обмежена. Загальна кількість Додаткових Переможців другого етапу - 524 осіб.

 

Libresse С 14 апреля по 5 мая 2017 Конкурс завершился 316 1
1

Комментарий


Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.