Акции / Косметика и Парфюм / Eva / Я в захваті від Head & Shoulders в мережі ЕВА

Конкурс Eva: Я в захваті від Head & Shoulders в мережі ЕВА

С 30 марта по 10 мая 2017
Конкурс завершился
Конкурс «Eva» (Ева) Я в захваті від Head & Shoulders в мережі ЕВА

Бажаєш потрапити до журналу VIVA! або виграти один з цінних призів? Економ разом з EVA та отримуй WOW-подарунки! Купуй будь-який шампунь з жіночої колекції Head&Shoulders в мережі магазинів EVA і збережи чек. Розмісти фото свого красивого волосся та свій відгук в соціальних мережах з хештегами #явзахваті від #headandshoulders. Три найкращі фото з відгуком потраплять на сторінки журналу «VIVA! Україна». Також щодня ми розігруватимемо один фен або стайлер для волосся Braun, а кожна десята учасниця отримає в подарунок річний запас Head&Shoulders!

Участие в конкурсе:

 • Купити в мережі магазинів EVA одну одиницю Товару зазначений в.п.5 Правил і зберегти чек.
 • Бить зареєстрованим користувачем в соціальних мережах: • «ВКонтакте» www.vk.com або • «Інстаграм» www.instagram.com або • «Фейсбук» www.facebook.com (Пройти процедуру реєстрації і створити свій відкритий профіль - щоб фото учасники були доступні для перегляду всім користувачам відповідної соціальної мережі).
 • З 30 березня 2017 по 14 травня 2017 включно необхідно опублікувати 1 (одну) фотографію, на якій видно волосся Учасника Конкурсу та одиницю Товару, який придбав Учасник, згідно п.8.1.1. Правил хештегом # явзахватi від #headandshoulders. Присутність особи Учасника на конкурсній фотографії є обов'язковою умовою публікації робіт. До участі в Конкурсі не допускаються фотографії / текстові коментарі, що не відповідають темі конкурсу (видаляються Організатором без попереднього повідомлення про це автора). Технічні вимоги до завантажуваних робіт: горизонтальний / вертикальний знімок, формату: JPG, GIF, PNG, TIF або BMP, фізичний розмір не більше 5 мегабайт.
 • Брати участь в конкурсі можуть тільки дівчата, які досягли 14 років, які є громадянами України і постійно проживають на території України. У разі участі в конкурсі осіб у віці від 14 до 18 років, обов'язковою умовою є надання письмового дозволу обох батьків (опікунів) на участь в Конкурсі на першу вимогу Організатора 3 Конкурсу. У разі неможливості / відмови такого Учасника надати письмовий дозвіл батьків, такий Учасник Конкурсу автоматично буде виключений з конкурсу, без права вимоги від Організатора / Виконавця Конкурсу будь-яких компенсацій.

Призы:

 • Головний Подарунок - публікація кращої фотографії Учасниці конкурсу в журналі Viva в червневому випуску 2017 - 3 (три) подарунка.
 • Подарунок Першого рівня - річний запас коштів Head & Shoulders (4 шампуню або з жіночої колекції 400 мл + 1 шампунь Classic Clean унісекс 400 мл.).
 • Подарунок другого рівня - HairC / brush BRAUN Satin Hair 3 AS330 - 25 шт .; HairC / straight BRAUN Електричний стайлер SatinHair3 ST300 - 10 шт .; HairC / fan BRAUN Електричний фен SatinHair3 HD385 - 10 шт.
Eva С 30 марта по 10 мая 2017 Конкурс завершился 660 5
5

Комментариев


 • Людмила 31.03.2017 16:35
  Админ! а как понять, кто первый эту акцию опубликовал здесь на сайте?
 • Людмила 31.03.2017 16:36
  и второй моей акции от Евы нет в ленте или я что-то не так сделала при публикации?
 • Админ 31.03.2017 22:26
  Людмила @afalina, первой акцию опубликовали вы, но поскольку вы ошиблись в ссылке на сайт акции и в названии, то я её не нашел и подумал что акцию отменили.
  А во второй акции "День Подруг" отсутствует элемент розыгрыша, а это не формат нашего сайта.
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх