Акции / Косметика и Парфюм / Eva / Святковий стіл до Великодня

Фотоконкурс Eva: Святковий стіл до Великодня

С 14 апреля по 3 мая 2017
Фотоконкурс завершился
Фотоконкурс «Eva» (Ева) Святковий стіл до Великодня
0 800 303 700

Уся країна зараз готується до великої події – свята Воскресіння Іісуса Христа, або Великодня. Це радісний весняний празник, який має просто вражаючі масштаби, адже готуватися до нього більшість із нас розпочинає задовго до самого святкового дня. Великдень наповнений своїми обрядами та звичаями, але ми впевнені, що в кожній родині все ж таки є особливі традиції святкування. Можливо в цей день Ви збираєте за одним столом усіх родичів, а може полюбляєте проводити празник на природі? Тому ми запрошуємо Вас прийняти участь у фотоконкурсі «Святковий стіл до Великодня», та пропонуємо поділитися з усією країною тим, як Ваша сім’я відмічає це величезне та тепле свято. Висилайте нам свої фотографії Великоднього столу та отримуйте приємні презенти!

Участие в фотоконкурсе:

Для участі у Фотоконкурсі Учаснику необхідно опублікувати одну фотографію на сайті акції яка повністю відповідає темі:«Святковий стіл до Великодня!»

Розмір фотографії не повинен перевищувати 500 кб, формат фотографії - jpeg, tiff, png.

В період проведення Фотоконкурсу Учасник публікує свою фотографію на сторінці EVA http://evahappyma.com.ua/photocompetition/Забороняється виставляти на конкурс фотографії, авторські права на розміщення яких належать іншим особам. Відповідальність за розміщення фотографії, право на розміщення якої належить іншим особам несе учасник Фотоконкурсу, який розмістив таку фотографію.Забороняється розміщувати фотографії зміст та/або назва, та/або опис яких мають рекламний характер.Відповідальність за зміст розміщеної інформації та фотографій на сайті несе Учасник ФотоконкурсуНе допускаються до участі у Фотоконкурсі і не приймаються фотографії та заявки з елементами еротичного, порнографічного, сексуального характеру, расової, майнової, релігійної та будь-якої іншої дискримінації, що містять елементи жорстокості, насилля, відтворюють процес вживання алкогольних напоїв, наркотичних чи психотропних засобів, паління цигарок або ті, які порушують вимоги чинного законодавства України, зокрема, зміст яких не відповідає вимогам Закону України «Про захист суспільної моралі».Відповідальність за порушення законодавства України у сфері авторського права при розміщенні фотографій несуть учасники Фотоконкурсу та особи, які беруть участь у голосуванні

Призы:

 • Головний переможець Фотоконкурсу одержить від Організатора Конкурсу подарунковий Сертифікат мережі магазинів EVA номіналом 250 грн. Термін дії Сертифікату - протягом 365 днів з моменту його одержання.
 • Переможці, які зайняли 2 та 3 місця, відповідно, отримають подарунковій Сертифікати мережі магазинів EVA номіналом 100 та 50 грн.
Eva С 14 апреля по 3 мая 2017 Фотоконкурс завершился 349
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.