Акции / Косметика и Парфюм / Eva / Акция Eva.ua: «Наважся на більше з Gliss Kur»

Акция Eva: Акция Eva.ua: «Наважся на більше з Gliss Kur»

С 22 июня по 12 июля 2017
Акция завершилась
Акция «Eva» (Ева) Акция Eva.ua: «Наважся на більше з Gliss Kur»

Призы:

6.1. Подарунковий фонд Акції включає в себе:

6.1.1. Подарунковий набір продукції під «ТМ Gliss Kur» «Річний запас продукції ТМ Gliss Kur», що складається з дванадцяти одиниць продукції під ТМ «Gliss Kur»: 6 бальзамів для волосся «Gliss Kur Hair Renovation» об’ємом 200 мл та 6 шампунів «Gliss Kur Hair Renovation» об’ємом 250 мл вартістю 0,72 грн. за один набір (вартістю 0,06 грн. з НДС кожна одиниця продукції, що має сплатити Переможець для отримання подарунку. (надалі «Річний запас продукції Gliss Kur») - загальна кількість 500 шт.;

6.1.2. Подарунковий набір мультистайлерів для волосся (надалі - «Набір мультистайлерів для волосся»), що складається з двох зажимів для волосся, плойки діаметром 16 мм для створення пишних кучерів, щітки для плойки, призначеної для підкручування кінчиків і створення об'єму, насадки з двосторонніми пластинами для вирівнювання волосся і їх гофрування, чохол на липучках – загальна кількість 10 шт.

6.1.3. Податковим агентом з податку на доходи фізичних осіб, у розумінні пункту 14.1.180 Податкового Кодексу України, є Виконавець Акції.

6.2. Подарунковий фонд Акції обмежений і складає кількість, зазначену в пункті 6.1. Правил.

Участие в акции:

5. Умови участі в Акції – «Наважся на більше з Gliss Kur»:

5.1. Для того, щоб взяти участь в Акції кожна особа, яка відповідає вимогам розділу 4 даних Правил, повинна протягом Строку проведення Акції здійснити дії в наступній послідовності: Крок 1. Протягом Строку проведення Акції з 08:00 год. «22» червня 2017 року до 23:59 год. «12» липня 2017 року придбати продукцію ТМ «Gliss Kur» (від 1 одиниці продукції) в мережі магазинів «EVA» (ТОВ “РУШ”). Крок 2. Зберегти чек від покупки. Крок 3. Ознайомитись на Сайті з Правилами участі в Акції. Крок 4. Зробити фото з придбаним продуктом під ТМ «Gliss Kur» та завантажити його на власну сторінку в соціальній мережі Facebook (www.facebook.com») з хештегом #bilsheglisskur у коментарі під фото. У разі, якщо доступ до сторінки у соціальній мережі обмежений налаштуваннями приватності, змінити налаштування і відкрити сторінку для перегляду іншими користувачами соціальної мережі для можливості знайти фото за хештегом.

Eva С 22 июня по 12 июля 2017 Акция завершилась 1117

Призы пользователей

показать все добавить приз
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.