Акция Samsung Electronics Украина: Хочеш Samsung Galaxy Tab 10.1?

С 1 ноября по 8 декабря 2011
Акция завершилась

Для того, щоб взяти участь в конкурсі та виграти Samsung Galaxy Tab 10.1 необхідно:

 1. Зареєструватись на сайтіhttp://galaxy-tab.com.ua, або ввійти на сайт через акаунти соціальних мереж Facebook або Вконтакте.
 2. Виконати всі завдання Конкурсу на сайтіhttp://galaxy-tab.com.ua
 3. Запросити друзів та знайомих проголосувати за Ваш профіль на сайті.

Для того, щоб проголосувати, необхідно створити акаунт на сайті, або скористатись існуючими акаунтами Facebook, Вконтакте.
Конкурс проводиться з 1 листопада по 8 грудня 2011 року. Голосування на сайті, а також нарахування балів за виконані завдання буде припинено 8 грудня 2011 року о 18.00.

Приз:

 

Два переможці конкурсу, які визначаються за рейтингом набраних балів за завдання та у голосуванні на сайті, отримають* планшет Samsung Galaxy Tab 10.1.

* під отриманням призу мається на увазі його придбання за 1 грн. Призи можуть виграти тільки громадяни України, які досягли 18-річчя.

УВАГА! ВСІ УЧАСНИКИ, КОТРІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ РІЗНІ МЕТОДИ НАКРУТКИ РЕЙТИНГУ (в тому числі купівлю голосів), БУДУТЬ ДИСКВАЛІФІКОВАНІ – ЇХ ПРОФАЙЛИ БУДУТЬ ВИДАЛЕНІ!

У разі виникнення ситуації, коли різні учасники конкурсу набрали однакову кількість балів в рейтингу, переможці обираються за результатами розіграшу.


 

Рейтинг:

Рейтинг кожного учасника буде визначатись як сума балів нарахованих за виконані завдання та сума голосів за профіль учасника.

В момент старту Конкурсу на сайті будуть доступні 3 завдання. За виконання кожного із цих 3-х завдань до закінчення Конкурсу учасники отримують 50 балів до рейтингу. Кожні наступні завдання будуть періодично додаватись на сайт. Анонс усіх завдань буде проводить в офіційних групах Samsung в соціальних мережах –http://www.facebook.com/samsunggalaxyukraine,http://vkontakte.ru/samsungelectronicsukraine.

За виконання кожного завдання будуть нараховуватись бали відповідно до того, в який момент часу відносно завантаження завдань на сайт вони були виконані Учасником:

 1. Якщо Учасник починаючи з 4-го завдання виконав його протягом перших 3-ох годин з моменту завантаження його на сайт, то Учасник отримає 100 балів до рейтингу.
 2. Якщо Учасник починаючи з 4-го завдання виконав його в період від 3-х до 12-и годин з моменту завантаження його на сайт, то Учасник отримає 50 балів до рейтингу.
 3. Якщо Учасник починаючи з 4-го завдання виконав його в період від 12-ти до 24-ох годин з моменту завантаження його на сайт, то Учасник отримає 25 балів до рейтингу.
 4. Якщо Учасник починаючи з 4-го завдання виконав його в період після перших 24-ох годин з моменту завантаження його на сайт та до закінчення Конкурсу, то Учасник отримає 10 балів до рейтингу.

Всі зареєстровані на сайті користувачі можуть голосувати за профілі інших користувачів. Кожен голос це один бал до рейтингу учасника. Кожен користувач може проголосувати за профіль учасника лише один раз.

Загальні засади:
 1. Рейтинг розраховується як сума балів нарахованих за виконані завдання та сума голосів за профіль учасника на сайтіhttp://galaxy-tab.com.ua/.
 2. Конкурс проводиться на території України.
 3. Організатор гарантує конфіденційність інформації, що надається учасниками.
 4. Зареєструвавшись на сайті, учасник тим самим підтверджує свою згоду з правилами даного конкурсу.
 5. У випадку, коли Учасником надана інформація не у повному обсязі або вказана недостовірна інформація, право переможця буде автоматично передано наступному за рейтингом Учаснику.
 6. Організатор має право у будь-який момент до закінчення Конкурсу змінити умови його проведення або відмовитись від проведення, з обов’язковим публічним сповіщенням учасників шляхом розміщення на сайті повідомлення для усіх учасників.
 7. Учасники Конкурсу зобов’язані виконувати всі дії, пов’язані з участю у конкурсі та отриманням нагород, у встановлені умовами строки.
 8. При припиненні проведення конкурсу Організатор зобов’язаний опублікувати на сайті повідомлення про припинення проведення або іншим способом публічно сповістити про таке припинення.
 9. Підсумки Конкурсу з інформацією про переможців будуть доступні для загального перегляду на сайті за 48 годин з часу припинення Конкурсу. Переможці визначаються Організатором на підставі результатів рейтингу учасників на сайті. Рішення Організатора Конкурсу по визначенню переможців є остаточним.
 10. Переможці Конкурсу сповіщаються про виграш протягом 10 робочих днів після завершення Конкурсу.
 11. Організатор Конкурсу не несе відповідальності за подальше використання нагород. Заміна нагород або видача їх грошового еквівалента не здійснюється.

Всі питання та пропозиції надсилайте на e-mail:info@galaxy-tab.com.ua

Нашли ошибку? Выделите, Ctrl+Enter
Samsung Electronics Украина С 1 ноября по 8 декабря 2011 Акция завершилась 68 1
1

Комментарий


 • Магар 07.11.2011 00:56
  А это такой мини компьютер да?
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.