Акция lenovo: "Хочу!"

С 15 по 22 января 2016
Акция завершилась
Акция «lenovo» (Леново) "Хочу!"

Всім добра і подарунків!

Не минуло й місяця, як у нас знову розіграш. 2016 рік ми вирішили почати з повторного розіграшу ideacentre Stick 300 – повноцінного комп’ютера в кишені. Підключений до будь-якого монітора з HDMI він дає вам доступ до всіх можливостей Windows 10!

Участь в акції:

Щоб виграти цей комп'ютер майбутнього, вам потрібно підписатись на нашу сторінку, поділитись конкурсом з друзями і написати будь-який коментар зі словом «хочу!».

Розіграш триває до 15.00 п'ятниці, 22 січня.

Переможця допоможе обрати сервіс Woobox.

Результат оголосимо не пізніше 17.00 того ж дня.

Innovations never stand still!

Поїхали!

lenovo С 15 по 22 января 2016 Акция завершилась +2 287 2
2

Комментария


 • ХОЧУ !!! :wow: О ТАКОМ МОГУ ТОЛЬКО МЕЧТАТЬ - НО ДУМАЮ ЧТО НАС ВЕДЕТ ПО ЖИЗНИ ИМЕННО МЕЧТА , ВСЕ ХОТЯТ ЛУЧШЕГО И ЭТО ПРАВЕЛЬНО БЛАГОДАРЯ ТАКИМ ВЗГЛЯДАМ НА ЖИЗНЬ МЫ ЕЕ ДЕЛАЕМ ЛУЧШЕ !!
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.