Акции / Чай, Кофе, Какао / TESS Tea / Розіграші подарунків від Tess!

Конкурс TESS Tea: Розіграші подарунків від Tess!

С 24 по 31 января 2022
Конкурс завершился
Конкурс «TESS Tea» Розіграші подарунків від Tess!

У сучасному ритмі важливо вміти розслаблятися та знаходити час для себе. Tess любить веселі посиденьки з друзями, енергійні дні або ж шалені пригоди, але також любить і моменти спокою Коли можна побути наодинці з собою та зайнятися своїм хобі. Тим, що тебе надихає та заспокоює. Знайти свій дзен

Хтось розслабляється за допомогою йоги, або ж прогулянок наодинці з чашкою чаю Tess. Пропонуємо поділитися у коментарях тим, що допомагає вам розслабитися та взяти участь у розіграші подарунків від Tess. А саме брендованої ковдри та термочашки Tess31 січня ми оберемо найкращі, на думку бренду, коментарі й подаруємо учасникам класні подарунки від Tess.

Призы:

1 місце - брендований плед
2, 3, 4 і 5 місце - брендована термочашка Tess.

Участие в акции:

Виграти подарунок легко, варто лише виконати прості умови:
Долучитися до сторінки TESS Tea Ukraine
В коментарях розповісти про свій улюблений спосіб розслаблення (обов’язкова умова: один учасник – один коментар) та відмітити друга.

TESS Tea С 24 по 31 января 2022 Конкурс завершился 20
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы добавлять комментарии.

Добавить комментарий

Перетяните сюда изображения, чтобы прикрепить их к сообщению
   Сайт PROACTIONS.com.ua не является организатором акции,
   информация опубликована с целью ознакомления.
   Наверх

   Робота порталу тимчасово припинена

   У зв'язку з сумними і трагічними подіями в Україні робота порталу тимчасово припинена. Як тільки ситуація нормалізується, функціонування порталу буде відновлено. Приносимо свої щирі вибачення. Ми віримо, що правда переможе і справедливість переможе. Світові мир.

   Работа портала временно приостановлена

   В связи с произошедшими печальными и трагическими событиями в Украине работа портала временно приостановлена. Как только ситуация нормализуется, функционирование портала будет восстановлено. Приносим свои искренние извинения. Мы верим, что правда победит и справедливость восторжествует. Миру мир.